Skocz do zawartości

Co ładnie zagra z ZENSOR 7


mariauri

Recommended Posts

Dzień dobry.
To mój pierwszy post na forum. Szukam pomocy w doborze wzmacniacza do kolumn Zensor 7 (mam okazję kupić trochę taniej od znajomego)
Nie mam dużego budżetu. Chciałbym kupić jakiś używany wzmacniacz w granicach 600 - 800 PLN. Muzyka odtwarzać będę z komputera.
Wiem, że aby uzyskać lepszy dźwięk będę musiał zakupić konwerter - na obecną chwilę nie wchodzi w grę - brak funduszy ale w przyszłości na pewno w taki kupię. Pokój do nagłośnienia 24 m2 (4m x 6m. wys; 2,6m) - w zasadzie sama przestrzeń. Lubię dźwięk miękki głęboki. Muzyki nie słucham bardzo głośno.

Przeglądałem allegro i olx. Czytałem trochę o wzmacniaczach rotela i luxmana. Obydwie firmy mają b. pochlebne opinie. Prośba o pomoc w wyborze wzmacniacza.


Moje typy wzmacniaczy:

Rotel RA-840BX4
Luxman L-405
LUXMAN LV-112

I jeszcze jeden do którego mam wątpliwości. Podoba mi się ten wzmacniacz: ROTEL RA-1210, ale niewiele na jego temat znalazłem. Jest on 1979 roku - czy ładnie będzie grał i czy warto w taki wzmacniacz zainwestować.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...