Skocz do zawartości

wzmacniacz do dali 850


GHOSTciu

Recommended Posts

witam,
mam w planach nabycie kolumn dali 850, i poszukuję "godnego" wzmacniacza, który dobrze by z mini współpracował.
Aktualnie na celowniku mam pioneera A-50, ale zastanawiam się czy nie znajdzie się coś "odpowiedniejszego", co myślicie o nim, czy będzie wystarczający, będzie się dobrze komponował z w.w. kolumnami? Szukam raczej uniwersalnego brzmienia, jeśli chodzi o muzykę to nie ograniczam się, głownie słucham rocka progresywnego, klasycznego, folk rocka, muzyki klasycznej, jazzu, folku, ale też takie gatunki jak house czy trip-hop, nie są mi obce.

Pozdrawiam.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... ten MF wydaje się być ciekawą opcją, ale nie jest chyba zbyt dostępny... Zastanawiam się jeszcze nad czymś ze stajni Yamahy, ale mam już mętlik w głowie, nie wiem czy nie najlepsza będzie pierwsza myśl, czyli wyżej wspomniany pioneer. Mam zamiar nabyć "pudełko" w przyszłym tygodniu, toteż będę wdzięczny za każde słowo, które pomoże mi dokonać dobrego wyboru. Powinienem chyba dodać, że przede wszystkim zależy mi na klarowności i detaliczności średnich i wysokich tonów, nie chcę aby były krzywdzone, czy rozmywane przez nieokiełznany bas.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to w takim razie napisz więcej. Przede wszystkim jaka jest wielkość pokoju, w którym staną Dali?
Podaj również odległości:
Pomiędzy kolumnami
Kolumn od ściany tylnej i bocznych
Twojego miejsca odsłuchowego od kolumn
Twojego miejsca odsłuchowego od tylnej ściany.
Bo przede wszystkim to kolumny muszą pasować do pokoju. Jego wnętrza i akustyki. Znasz temat akustyki?
A jeśli pasują, to dopiero można się zająć dobraniem odpowiedniego wzmacniacza.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...