Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
jerzy88

Reklama sklepu ze sprzętem

Recommended Posts

Witajcie moi drodzy. Pragnę sięgnąć waszej rady. Jaką formę reklamy sklepu internetowego ze sprzęcikiem audio uważacie za najbardziej skuteczną. Klienci są lecz chciałbym poszerzyć moją listę klientów np. za pomocą może ...... (* usunięto link reklamowy)
Dziękuję bardzo za wasze wyczerpujące odpowiedzi. Pozdrawiam

Edytowano przez RoRo
usunięto link reklamowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, jak reklama sklepu ze sprzętem audio... to chyba reklama też audio icon_biggrin.gif Jasne, nie pomijaj też innych form, bo wiadomo, że promocja internetowa też jest istotna, ale nie dla każdego zawarty na nim przekaz jest istotny - zwłaszcza, że niektórzy (na tym forum pewnie wszyscy icon_wink.gif) są słuchowcami, dlatego reklama radiowa .....

Edytowano przez belfer54

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się dało zauważyć nowy na forum Kolega odpowiedział na zapytanie postawione w listopadzie 2015 r.
W ocenie moderacji nie jest to zbieg okoliczności i wpis nosi znamiona reklamowania określonej działalności gospodarczej.
Na przyszłość proszę takie informacje nie związane z charakterem działalności forum przekazywać zainteresowanym poprzez PW.

Zamykam temat, bo prowokuje do zamieszczania reklam działalności gospodarczej nie związanej z charakterem działalności forum i prowokuje do łamania zasad panujących na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×
×
  • Utwórz nowe...