Skocz do zawartości

amplituner do Castle Knight 2


selajel

Recommended Posts

Witam.

Mam zestaw Castle Knight 2 + Onkyo TX-8050, pokój 18m2, słucham rocka i dużo radia. Zastanawiam się nad zmianą amplitunera, jakość dźwięku no cóż, z kompa jest lepsza (zainstalowane sterowniki ASIO + Aimp) choć wiem, że wielu powie o kompie, że to żadne źródło do odtwarzania, ale wolę słuchać z kompa niż przez USB w Onkyo. Ten amplituner ma wiele wejść,a ja używam tylko jednego:) żeby podpiąć pod komputer.
Dlatego szukam małego systemy, czegoś kompaktowego z radiem i możliwością podpięcia USB do słuchania muzyki. Znalazłem PianoCraft MCR-N560 i Denon D-M40. Który z nich byłby lepszy do Castle Knight 2? Jest też opcja zakupu zestawu Denon D-M40 z głośnikami, ponoć wreszcie są dobrze zgrane.

1) Ile pieniędzy możemy przeznaczyć na sprzęt?
1200 Pln
2) Czy sprzęt ma być nowy, czy używany.
Może być używany
3) Czy chcemy sprzęt stereo, kino domowe czy sprzęt analogowy (gramofony, lampy), bo od tego zależy m.in. dobór działu.
Stereo, coś kompaktowego
4) Jaki jest sprzęt towarzyszący
Castle Knight 2
5) Jaka jest powierzchnia pokoju?
18m2
6) Jakiej muzyki słuchamy:
Rock, Filmowa
7) Czy to ma być jednorazowy zakup na kilka lat, czy też będziemy stopniowo rozbudowywali zestaw?

Zakup na kilka lat
8 ) Jakich funkcji oczekujemy od sprzętu, pod co będzie podłączony
Podłączenie pod komputer

Dzięki za podpowiedzi.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Wymiana na Denon DM40 lub Pianocrafta to regres.
Czego brakuje Ci w dźwięku? Musisz albo dozbierać albo szukać z uzywek.

Pozdrawiam


Na kompie pomimo tego że Aimp ma ustawienia equalizera na flat, dźwięk jest pełniejszy, basy są głębsze i jest przestrzeń, a na Onkyo gałka bas na max, treble też max i o wiele gorsze brzmienie. Nie chodzi o mocny bas, ale żeby go dało się usłyszeć, a tu tak płasko wszsytko brzmi.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...