Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
krisdebowski

audio analogue crescendo

Recommended Posts

koledzy, macie jakies doświadczenie z audio analogue crescendo

wzmacniacz i cd, do słuchania rocka i metalu, pokój 17m2, głosniki podłogowe canton gle 407

nie miałem okazji słuchać, u mnie na wsi taki sprzet niedostępny

czytałem kilka opinii że nieźle to gra rocka i bym chciał dokonac zakupu

będe wdzieczny za każdą opinię

Witaj, moim zdaniem będzie lepszy od HK 3480 . Miałem ciut słabszy model HK 3380 i szału nie było. W mojej opini te nowsze amplitunery nie trzymały poziomu jaki prezentowały starsze konstrukcje Harmana z lat 90tych
Masz możliwość wypożyczenia za kaucją? Jeśli tak to nie ryzykujesz wtopy jedynie koszt paliwa musiałbyś wrzucić w koszty .

To jest wzmacniacz grający dość mocno skrajami pasma. Czyli do rocka powinien się nadawać. Ale niskie tony ma bardzo mocne.
Z kolei nie ze wszystkimi bardziej wymagającymi kolumnami sobie poradzi. Choć z podstawkowymi bez trudu.
Nie wiem jak z kolumnami Canton GLE (Głośniki podłogowe? A co to?), ale powinno być dobrze, o ile trafi w Twój gust.
Najlepiej poczytaj recenzję. Wiesz jak grają Twoje kolumny i zastanów się czy wzmacniacz będzie Ci odpowiadał.

http://www.hi-fi.com.pl/systemy-hi-fi-test...-crescendo.html

dzięki panowie za opinie. dwie recenzje w rodzimych pismach wskazywały że to dobry system dla rocka. recenzje zagraniczne nie sa tak pochlebne. dlatego dopytam czy słuchaliscie na tym zestawie muzyki rockowej ( Metallica, Dream Theater, Ac/dc, Slayer, Santana, Kult, Acid Drinkers itp.) ?

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować