Skocz do zawartości

Mały dylemat


Hoo-Lec

Recommended Posts

Witam serdecznie
Na chwilę obecną posiadam intere Xindak 6950V I Pioneera qx 9900, jako że żona z pociechami pojechała do rodziców, znalazła się chwila zaby potestowć w bezpośredniej konfrontacji oba wzmacniacze. I pierwsze co nasuwa się po przeniesieniu sprzętu z sypialni to : ale te kolumny są groteskowe icon_smile.gif vide foto.
I to w sumie jest cały problem,
Oba wzmacniacze gfrają róznie, a ja chciałbym mix obu icon_smile.gif z tym że Pionieer to klasa sama w sobie proszę spojżeć na zdjęcie icon_smile.gif proszę pomińcie milczniem standy pod kolumny.
Xindak gra detalicznie dżwiękiem ocieplonym, natomiast Pioneeer to MIĘSO MIĘSO I jeszcze więcej MIĘSA szczegółnie w utworach typu Superstition tu poprosu QX masakruje Chińczyka icon_smile.gif
Po rozmowie z lepszą połową ustaliliśm, że jednak zostanie z name Pioneer ze względu na dźwięk, wygląd I zapach icon_smile.gif tak po rozgżaniu pachnie, pachnie że ażicon_smile.gif
W Xindaku podoba mi się detaliczność, na przykład Lynyrd Skynyrd - I need you detaliczność nawet z tymi kolumnami jest świetna, ale brak głębi, tego MIĘSA.
Więc pomyślałem sobie że trzeba ocieplić brzmienie Pioneera dodając mu detaliczności icon_smile.gif
to raczej temat do końca roku.
schemat pokoju w załóaczniku, budżet Xindak+QEF Q100 + Rega DAC +kable + 2000 pln
co chcę :
Pioneer QX + detaliczne kolumny z wyrażnie zarysowaną sceną, cofniętą, najchętniej z wyrażnym zarysowaniem gdzie basista gdzie waokal, ocieplone
muzyka:
w sumie rock, do tego nowoczesny jazz, żona troche popu I polski rock
Podstawą ma być Pioneer resztamoże być do zmiany
kable WireWorld Solstcie 7

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...