Skocz do zawarto艣ci
szczubik

S艂uchawki dla dziecka

Recommended Posts

Witajcie jak w聽temacie馃槈

Poszukuj臋 s艂uchawek dla syna kt贸re by艂yby prezentem miko艂ajkowym lub jak nie zd膮偶臋 gwiazdkowym馃槈

S艂uchawki b臋d膮 g艂贸wnie wykorzystywane do s艂uchania muzyki z przeno艣nej mp3-ki ( jakiego艣 creativa) lub do sluchania聽muzyki i jaki艣 gierek na telefonie. Ze s艂uchawek b臋dzie korzysta艂 g艂贸wnie podczas kilkugodzinnych wyjazd贸w z kumplami na zawody,turnieje autokarem/busem/poci膮giem/ samochodem-wiec w warunkach o zmiennym otoczeniu馃槉

Chcia艂bym zeby s艂uchawki byly nakladane na uszy i takie zeby podczas nie uzywania ich m贸g艂聽sobie zawieszac na szyji zeby nie zgubic馃榿Nie powinny by膰 jakie艣 drogie 偶eby jak si臋 w艂a艣nie聽 zgubi膮 lub zmieni膮 w艂a艣ciciela 偶eby nie by艂o聽szkoda.聽

Nie mam poj臋cia jakie informacje jeszcze s膮 wa偶ne 偶eby艣cie mogli mi pomoc,doradzi膰. Czy s艂uchawki typu Sony,Panasonic czy Philips b臋d膮 odpowiednim wyborem? Jesli tak to jaki model???

Chcia艂bym zeby oprocz fajnego m艂odzie偶owego wygl膮du cechowa艂y si臋 jednak dobrym dzwiekiem 偶eby m艂ody od ma艂ego聽"wiedzia艂 co dobre"馃槉

Cena my艣l臋 do 100 z艂-wiem 偶e w tej cenie znajdzie si臋 sporo propozycji z wymienionych przeze mnie firm ale czy s膮聽one w ogole godne polecenia???

Za wszelkie podpowiedzi...linki...itp z g贸ry dzi臋ki pozdr

Udost臋pnij ten post

Udost臋pnij na innych stronach

Za 70 z艂 mo偶na kupi膰聽SoundMagic P11S. To produkt oryginalnego wytw贸rcy聽Beyerdynamic DTX 350 m. Jest od nich oko艂o 2 razy ta艅szy, ma uproszczony pa艂膮k nad g艂ow膮 bez mi臋kkiej wy艣ci贸艂ki lecz za to ma lepszej jako艣ci pady z mi臋kszej sk贸ry proteinowej. Do tego maj膮 bardziej m艂odzie偶owe wersje kolorystyczne. Fajne i bardzo dobrze graj膮ce s艂uchawki. S膮 lekkie i to mo偶e budzi膰 pewne obawy o wytrzyma艂o艣膰. Przy wi臋kszym bud偶ecie dobrym wyborem mog艂y by by膰聽ENCORE ROCKMASTER LIVE. Te to ju偶 prawie 130 z艂. Wydaj膮 si臋 jednak by膰 solidniej wykonane.

Udost臋pnij ten post

Ok wielkie dzieki Kolego za propozycje te pierwsze to nawet w carefurze mo偶na kupi膰...馃槈...czy to oznacza ze Sony panasoniki i philipsy odradzasz? Czy po prostu nie polecasz dla dziecka? Mam rozumie膰 偶e w granicach st贸wki nic lepszego od tych dw贸ch pozycji co mi podpowiedzia艂e艣 nie znajd臋? A mo偶e co艣 powinienem jeszcze dopisa膰 jakie艣 informacje?

Udost臋pnij ten post

My艣l臋 偶e te s艂uchawki powinny by膰 lepsze od Sony lub Philips贸w nausznych w podobnej cenie do u偶ytku na zewn膮trz. Warte uwagi by艂y by moim zdaniem jeszcze聽Creative MA 2600. Pocz膮tkowo mia艂y by膰 s艂uchawkami znacznie dro偶szymi ni偶 s膮聽 obecnie. S膮 dobrze wykonane, sk艂adanie ich ogranicza si臋 do u艂o偶enia muszli s艂uchawek na p艂asko i s膮 do艣膰 du偶e, a do tego znacznie ci臋偶sze ( oko艂o 2-krotnie ).

Udost臋pnij ten post

Bardzo dzi臋kuj臋 za informacj臋.Te Creative聽 ma 2600 wygl膮daj膮 bardzo dobrze i zach臋caj膮co馃槉-jak na cen臋 59z艂 czy r贸wnie dobrze sprawdzaj膮 sie聽 pod wzgl臋dem d藕wi臋ku? Podobno te SoundMagic P11S wygladaj膮聽nie za specjalnie ale za to bardzo dobrze prezentuj膮 sie je艣li chochodzi o d藕wi臋k. Jest w tym troch臋 prawdy? Pozdr

Udost臋pnij ten post

Z tego co si臋 orientuj臋 to Creative MA 2600 pocz膮tkowo kosztowa艂y blisko 300 z艂 i mo偶e nie aspirowa艂y do najlepiej graj膮cych s艂uchawek w takiej cenie lecz oferuj膮 poziom jako艣ci d藕wi臋ku i wykonania jakiego mo偶na by oczekiwa膰聽za takie pieni膮dze. Jest to r贸wnie偶 najwy偶szy model z serii s艂uchawek nausznych. Maj膮 niemal identyczny kabel jak Aurvana Live 2, tylko zamocowany na sta艂e. Ma on potencjometr g艂o艣no艣ci na pilocie. S膮 du偶e i wa偶膮 tyle ile niejedne du偶e s艂uchawki wok贸艂uszne. Trudno im cokolwiek zarzuci膰 je艣li chodzi o ich wykonanie, pod warunkiem 偶e podoba nam si臋 ich forma. Nie s膮 niestety za bardzo sk艂adane i s膮 du偶e.聽SoundMagic P11S to bardzo lekkie s艂uchawki kt贸rym trudno zarzuci膰 cokolwiek je艣li chodzi o ich urod臋. S膮 jednak znacznie bardziej minimalistyczne w formie. Po z艂o偶eniu zajmuj膮 znacznie mniej miejsca. Przy ich wadze trudno oczekiwa膰 bardzo du偶ej wytrzyma艂o艣ci. Zadbano w nich o najbardziej newralgiczn膮 cze艣膰 je艣li chodzi o wygod臋, czyli bardzo dobre pady. S膮 bardziej detaliczne od Creativ贸w, te drugie oferuj膮 troch臋 pot臋偶niejszy bas. Poziom jako艣ci d藕wi臋ku jest por贸wnywalny, jak dla mnie z lekkim wskazaniem na te l偶ejsze. Jedne i drugie maj膮 p艂aski kabel o ma艂ej sk艂onno艣ci do pl膮tania.聽SoundMagic P11S maja bardzo sprytn膮 wtyczk臋 z prze艂膮cznikiem umo偶liwiaj膮cym ich u偶ycie w dw贸ch ro偶nych typach czteropinowych gniazd jack 3,5 mm. Mo偶e okaza膰 si臋 on r贸wnie偶 przydatny w niekt贸rych gniazdach 3-pinowych. Chodzi o po艂o偶enie styku masy. Dlatego uwa偶am ze wyb贸r mo偶e tu zale偶e膰 g艂贸wnie od tego co nam bardziej odpowiada ni偶 co jest lepsze.

Edytowano przez MobyDick

Udost臋pnij ten post

Pierwsze wra偶enie m艂odego WOW....moje w聽sumie r贸wnie偶...s艂uchawki testowane na razie 5 min zaraz po porannym przebudzeniu z telefonem i Youtube.Pierwsze wra偶enia naprawd臋 bardzo pozytywne...do艣膰 fajnie wyciszaj膮, super d藕wi臋k w por贸wnaniu do s艂uchawek od telefonu -聽聽przepa艣膰馃槈...wygl膮daj膮 znacznie聽lepiej ni偶 na cen臋 za jak膮 mo偶na je kupi膰...jak dla mnie troch臋 jakby za du偶o basu ale to by膰 mo偶e tylko pierwsze moje odczucia...dzi臋ki pozdrawiam 馃巺馃巺馃巺馃巺馃巺

Udost臋pnij ten post

SoundMagic P11S maj膮 troch臋 mniej basu i jest on troch臋 bardziej zwarty. Jednak wielu m艂odych ludzi preferuje znacznie wi臋ksze porcje niskich ton贸w. Tu zachowano jeszcze pewien zdrowy umiar. Ciesz臋 si臋 偶e pomog艂em. Pozdrawiam.

Udost臋pnij ten post

Utw贸rz konto lub zaloguj si臋, aby skomentowa膰

Musisz by膰 u偶ytkownikiem, aby doda膰 komentarz

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest 艂atwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Masz ju偶 konto? Zaloguj si臋.

Zaloguj si臋