Skocz do zawartości

Yamaha RX V383


WładcaWideł

Recommended Posts

Witam,

chwilę temu zakupiłem sprzęt Yamaha RX V383 i mam z nim trochę problemów. Po pierwsze słabo odbiera mi radio pomimo dobrze podłączonej anteny. Nawet ostatnio ją przedłużyłem i bez zmian. 

Kolejnym problemem jest parowanie pilotów. Jak sparować pilot amplitunera z odtwarzaczem blu-ray Yamahy BDS477. 

Czy mogę sparować pilot z telewizora Philips 50PFH6550/88 (chodzi chociaż o regulowanie głośnością w amplituberze) maksymalne ograniczenie pilotów. 

DZIĘKUJĘ ZA POMOC.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

mam problem z yamaha v 383 caly czasz sie restetuje na czym polega cały problem???? 

Dnia 7.01.2018 o 10:41, kubas007 napisał:

też mam problem ale z yamahą rx-v683,chyba jest w niej uszkodzony procesor dzwięku,oglądam film w dolby digital i zanika efekt WOW,dźwięk zaczyna być plastikowy bez efektów,tak samo dzieje się w stereo!dzwoniłem do yamahy polska ale twierdzą że to niemożliwe i co z tym zrobić,sprzęt ma miesiąc

Mam yamaha v383 dałem na gwarancję bo się resetował aż w końcu się nie wlonczyl mueili że to spadek napięcia i następnym razem sam będę płacił za naprawę przysłali spowrotem amplituder dalej się resetuje cały czas i nie wiem co robić wysłać im ponownie czy jak myślicie mam gwarancję a piszą tak żebym płacił 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...