Skocz do zawartości

Przetwornik do stereo


krzyobr

Recommended Posts

Witam. Ostatnio niestety musiałem oddać pożyczony interfejs audio E-mu 0202 i z powrotem jestem na kablu rca/aux podłączonym do laptopa niestety jest to obecnie dla mnie tragiczne słuchanie jak człowiek przyzwyczaił się do tej zewnętrznej karty. I powoli rozglądam się za czymś własnym, poszukałem po tym forum i innych forach informacji i polecanych DAC-ach niestety wiele jest poza moim budżetem. Czy w granicach 300 zł da się znaleźć coś używanego? Ewentualnie czy jest sens zbierać do CA magic100? A może kupić tego E-mu? Dac ma być na pewno na USB i mieć wyjście na rca. Jest w sumie tego tyle że nie wiem na czym zawiesić oko i czego ewentualnie szukać po używkach. Z góry dzięki za odpowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, 5k7 napisał:

Audiotrak Prodigy Cube Black Edition USB. Sam korzystam i uwazam go za bardzo sensowny w tych granicach cenowych tj. 350zl. Mozesz nawet pobawic sie w zmiane OPAMPA bez utraty gwarancji.

Dziękuję bardzo za odpowiedź, w sumie też go rozważałem ale jakoś nie mogłem dokopać się do jakiś sensownych opinii, może zbyt płytko szukałem, ale w takim razie się nim zainteresuje. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...