Skocz do zawartości

Soundbar Samsung HW-K450 vs Samsung hw m550


Damian992r

Recommended Posts

Witam audiofilów Serdecznie :)

Mam takie pytanie drodzy koledzy chce kupić jakieś głośniki do mojego budżetowego tv Panasonic 3letni za 1300zł :) + podłączone będą do konsoli Xbox One X więc musi być wejście optyczne :) Pierwsze na myśl mi przyszły edifiery c2xd 2.1 mam takie przy lapku i do muzyki są ok.Takie same chciałem pod TV kupić ale robi się problem bo znów musiał bym dokupić jakieś stojaki na te dwa głośniczki bo przy tv średnio to wygląda:

https://zapodaj.net/2d6c2adb78df6.jpg.html

Siedząc na prost tv jest dziwne uczucie zasłaniania ekranu.Myślałem na logitech z 906 ale tych to już kompletnie nie miał bym gdzie ustawić przy tv środkowy+dwie boczne satelitki to sporo ekranu od dołu zasłonięte jest.We wnęki poniżej tv widoczne głośniki nie wejdą bo za duże są.Wiec koniec końców padło na soundbara.Nie chce nic używanego itp.I tak Soundbar HW K450 kosztuje 850zł (posiada 4 głośniki) zaś wersja  hw m550 kosztuje 1200zł posiada 6 głośników+40wat więcej.Czy opłaca się dopłacać do tych m550? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dużo nie podpowiem, ponieważ nie słuchałem obu, ale mam model wyższy https://mediamarkt.pl/rtv-i-telewizory/soundbar-samsung-hw-ms650

To ile basu wydaje się z tego cudeńka bez subwoofera zewnętrznego jest zadziwiające, jakość dźwięków i przestrzeń może nie taka jak 5.1 jest naprawdę świetna. Byłem bardzo pozytywnie zaskoczony tym jak ten pojedynczy klocek potrafi zagrać. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...