Skocz do zawartości
Isiek Isiek

Słuchawki bluetooth nauszne. Potrzebuję porady

Recommended Posts

Witam posiadam słuchawki bluedio t5. Brakuje mi slotu na micro sd. Wejście ładujące i na przesył danych usb typ c. Moje pytanie brzmi czy mogę w jakiś sposób podłączyć kartę micro sd? Jakiś adapter? 

Te słuchawki mogą grać jako przewodowe i wystarczy do nich podłączyć jakikolwiek odtwarzacz plików kabelkiem. Innej opcji niema. T3+ mają slot kart pamięci, a te działają przewodowo lub bezprzewodowo po bluetooth.

Dnia 18.07.2018 o 20:34, MobyDick napisał:

Te słuchawki mogą grać jako przewodowe i wystarczy do nich podłączyć jakikolwiek odtwarzacz plików kabelkiem. Innej opcji niema. T3+ mają slot kart pamięci, a te działają przewodowo lub bezprzewodowo po bluetooth.

A poprzez taki czytnik? 

Screenshot_20180720-135840.png

Fajnie by było żeby coś takiego zadziałało. Jednak z tego co wiem to przynajmniej w bliźniaczej nieco starszej konstrukcji T4 złącze USB-C ogranicza się do ładowania akumulatora i jako złącze analogowego audio. Nawet przejściówki do telefonów na gniazdo jack tu nie działają. Gniazdo nie działa również po podłączeniu do komputera lub telefonu do odtwarzania muzyki przez port USB. Może jeszcze służyć do przesłania analogowo dźwięku do innych słuchawek lub wzmacniacza audio przyjętego przez ich odbiornik bluetooth. Innej funkcjonalności niema.

Edytowano przez MobyDick

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się