Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześć, kupiłem sobie ostatnio sprzęt DJski, między innymi Pioneerki CDJ 800 i mixer Behringer DDM 4000. Dużo czytałem przed wyborem mixera i ten wydawał mi się najlepszy jeśli chodzi o cenę i funkcje w nim zawarte. Między innymi posiada on funkcję MIDI, która pozwala na ze sparowanie mixera z programem na komputerze typu Traktor DJ, Virtual DJ itp.. Wyczytałem też że gdy chcesz tylko nagrać swój mix potrzebny Ci kabel czincz-jack, gdy jednak chcesz kontrolować mixerem program w laptopie lub na odwrót potrzebujesz USB audio interface, więc zakupiłem taki "Behrinher UCA222". Podłączam tak jak w instrukcji, odpalam Traktor DJ,w programie jest opcja że można tak jakby zainstalować sterowniki do poszczególnych mixerów, spośród nich jest także Behrinher DDM4000, klikam i po chwili wyskakuje "check your output routing'', coś z konfiguracją co gdzie, jaki dźwięk na wychodzić. Jednak może tutaj tkwi haczyk bo nie wiem co ustawić. I jeszcze korzystając z okazji chciałem się zapytać czy jeśli skonfiguruje już program czy będzie czytał playreki które są podłączone do mixera? czy sam mixer ? Może kiedyś ktoś borykał się z takim problemem i chętnie mi pomoże :) będe wdzięczny. Dzięki!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...