Skocz do zawartości

JBL ES 100


kinio

Recommended Posts

JBL ES 100
Jaka jest klasa tych głośników?
Czy zajmują wysokie miejsce na liście, na której zgromadzili byśmy wszystkie firmy produkujące głośniki?
Czy amplituner PIONEER VSX LX-60 porardzi sobie z nimi i bedzie je można w pełni wykorzystać, wszystkie ich walory? Czy może raczej kupić do nich coś innego np. H/K AVR 445 lub AVR 645, a może Yamaha i model RX-V3800 lub RX-V1800?
Co byście mi doradzili? Może jakieś inne kolumny bo narazie planuje kupić tylko 2 kolumny dobrej klasy na wiecej nie mam teraz kasy.

Z góry dzieki za cenne uwagi!
Pozdrawiam icon_wink.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam E100, grają lekko konturowo, z nieco wycofanym środkiem pasma. Świetne do rocka i bardziej dynamicznej muzyki. Z AVR435 grają bardzo ciekawie z pełną kontrolą, nawet przy cichym słuchaniu. Podobnie jest z serią AVR6xx. Z Pioneerem czy Yamahą - nie kupiłbym w ciemno, nie wiem jaką rezerwą prądową dysponują te amplitunery a JBLe wymagają sporej, w przeciwnym razie cienko zapiszczą. Osobiście nie słyszę różnicy pomiędzy serią E i ES, ale jeśli masz nietoperze - one z pewnością ten głośnik ultrawysokotonowy usłyszą. icon_wink.gif
Ogólnie: polecam w zestawieniu z H/K serii 4xx lub wyższej.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...