Skocz do zawartości

Yamaha HTR-5930 vs RX-V361


Redmitsu

Recommended Posts

Witam ponownie . Tym razem jestem juz o krok od kupienia sobie kina domowego . Na wstepie przypomne ze nie jestem zadnym audiofilem i po prostu chcialbym prosic o odpowiedz w w/w temacie .
Ktora Yamaha jest lepsza :
HTR-5930 czy RX-V361 ?
Widzialem do kupienia 2 te ampli z tym samym zestawem glosnikowym a cena jest identyczna . Dlatego bardzo prosze was o pomoc . Prosilbym takze powiedziec mi czym one sie roznia ( wiem tylko tyle ze roznia sie przednim panelem i ze RX-V361 w danych technicznych ma wiecej W na wyjsciu ) bo w teorii a w praktyce to calkiem inaczej wychodzi ; )
Dziekuje i pozdrawiam
Red

Edit : poczytalem troszke na tym forum i dowiedzialem sie z rx-v361 jest minimalnie lepszy . Jednak nurtuje mnie jeszcze jedno . Otoz czym sie rozni rx-v361 od rx-v363 ? Z tego co widze 363 w danych technicznych ma o 5W mniej na kazdym kanale. Czy to jest wsio ? ;D
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

363 to model z tego sezonu, 361 to model już stary (zeszłoroczny). W brzmieniu pewnie niewiele, dołożyli jakieś gadżety, zmienili wygląd i wio. Polowałbym chyba na 361 z wyprzedaży w dobrej cenie o ile nie musisz się chwalić najnowszym sprzętem przed kolegami.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...