Skocz do zawartości

zed

Uczestnik
 • Zawartość

  25
 • Dołączył

 • Ostatnio

 1. Kolumny raczej nowe, w tej cenie zmieścisz się z niedrogimi Magnatami, mają być półkowe jak rozumiem?
 2. Coś nas tutaj wkręcasz, gdybyś czytał to forum to nie interesowalyby Cię kolumny firmy stx i wiedziałbyś przynajmniej, że moc ma mały związek z ceną. Zadaj sobie choć minimalny trud, poszukaj a znajdziesz posty o sprzęcie za 1000 zł.
 3. Jeśli z tych dwóch to Wharfedale, Kef generalnie jest przeszacowany (nie licząc wyjątków, do których seria C się nie zalicza).
 4. Zainteresuj się projektorami firm, które się w tym specjalizują, Infocus, Optoma, ew. Panasonic, Sony, ale nie LG.
 5. zed

  co wybrać?

  Nie warto, o ile jakiś zdalnych stref i mnóstwa źródeł nie zamierzasz podłączać. 663 jest optymalna.
 6. Jak wyobrażasz sobie głośniki bezprzewodowe bez zasilania? jak masz 1000 zł to kup dobre monitory, które położą każdy PC szajs na łopatki.
 7. 363 to model z tego sezonu, 361 to model już stary (zeszłoroczny). W brzmieniu pewnie niewiele, dołożyli jakieś gadżety, zmienili wygląd i wio. Polowałbym chyba na 361 z wyprzedaży w dobrej cenie o ile nie musisz się chwalić najnowszym sprzętem przed kolegami.
 8. Najlepiej byłoby gdybyś znalazł wzmacniacz A-400(X), ale nie Yamahy tylko Pioneera. Kolumny, które pokazałeś są dramatyczne, do 16m lepiej dobre podstawkowce. Ile możesz na nie przeznaczyć?
 9. Klarowne nie jest, przynajmniej dla mnie. Natomiast jest na tym forum taka opcja jak szukaj, kino za 2-3 tyś to dość popularny temat, poruszany nie raz. Znajdziesz na pewno trochę przykładów dobrych, sprawdzonych systemów.
 10. Ale większość z Was to totalni ignoranci zapatrzeni w wyczytane gdzieś bzdury i testy odsłuchowe. Duża część z posiadanych przez Was wzmacniaczy sama z siebie odwraca faze!!! Tak tak, kto nie wierzy niech sobie prześledzi trochę testów ze Stereophile'a, tam często przy pomiarach podają taką informację, odwraca czy nie. I nie jest to powodem do jakiejkolwiek pozytywnej czy negatywnej oceny urządzenia - to po prostu fakt. Sami w ogóle nie wiecie czy Wasz sprzęt gra zgodnie czy niezgodnie z, jak to tu ktoś zabawnie nazwał sygnałem muzycznym. Co więcej sprzeczacie się i udowadniacie jak jest lepiej nie wiedząc tak naprawdę którą stronę sami trzymacie. Podłączając + do + możecie tak naprawdę słuchać w tej okropnej i złej fazie i jeszcze próbujecie dowodzić, że tak jest dobrze, a przy podłączeniu odwrotnym niedobrze., bo bas się rozmywa. Mózg Wam się rozmywa! Aż żal to wszystko czytać... NIE MA ŻADNEJ RÓŻNICY DOPÓTY DOPÓKI KOLUMNY SĄ W TEJ SAMEJ FAZIE. Kto uważa inaczej publicznie się ośmiesza.
 11. W amplitunerze klikasz Dolby ProLogic II, Logic 7, względnie DTS Neo. To są najlepsze algorytmy opracowane pod kątem muzyki, software, o ile jakikolwiek istnieje, zrobi to samo, tylko po co się męczyć z konwersjami i wypalać płyty DVD skoro można to mieć na gotowo.
 12. Jak nie znają na amazon to raczej marne szanse.
 13. Przestrzeń na słuchawkach jest kulawa, więc może lepiej jednak najmniejsze, ale kolumny - bez subwoofera. Jakie są proporcje w tym pokoju, w miarę kwadrat?
×
×
 • Utwórz nowe...