Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam
Mam wieżę JVC G-70 i potrzebuję podłączyć wieżę do komputera. Znam dwa sposoby za pomocą kabla LINE-IN lub kabla USB typu A-B. icon_smile.gif

Moje pytania to :

Czy jest jeszcze jakiś sposób podłączenia wieży ?, icon_question.gif

Jaki sposób podłączenia wieży jest najlepszy ?,

Czy stracę jakość dźwięku poprzez podłączenie ? icon_sad.gif , jeśli tak to na którym sposobie mniej ?.


Dziękuje za wszelką pomoc icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z sposobu z CINCH-em zrezygnuję ale mam jeszcze jedno pytanie.
Posiadam w komputerze kartę dźwiękową creative Sound Blaster X-Fi Xtreme Audio i zależy mi aby zanim plik dotarł do wierzy przeszedł przez kartę dźwiękową.
Gdy podłączem wieżę za pomocą kabla LINE-IN dźwięk na pewno przejdzie przez kartę dźwiękową.
Więc gdy podłączem wieżę z pomocą kabla USB typu A-B plik przejdzie przez kartę dźwiękową?? icon_question.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy Szanowni PC-towcy zaczną w końcu zakładać nowe tematy w działach do tego przeznaczonych a nie zaśmiecać wszystko co jest tylko możliwe? Czy każdego kto tylko ma styczność z blaszakiem musi cechować totalny rozgardiasz, brak analizy tego co widać gołym okiem i pośpiech w przedstawianiu swojego problemu gdziekolwiek tylko się "kliknie" ? I bez obrazy proszę. A jeżeli zaprawdę już "musi" to podpowiadam,że od tematu pecetowego hi-fi jest dział o piętro niżej icon_twisted.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...