Skocz do zawartości
Oscar011

Słuchawki douszne/dokanałowe [250zł]

Recommended Posts

Witam forumowiczów

Planuję zakupić słuchawki dokanałowe potrzebne mi do słuchania muzyki (latynoska, hip hop, pop), czasem do oglądania filmów. Budżet to ok. 250zł. Chciałbym, żeby słuchawki były trwałe, bo każde jakie kupuje po paru miesiącach padają. Muzyki słucham głównie w mieście przy użyciu telefonu (iphone). 

Rozważałem kupno t-jays four oraz mee audio m6 pro. Które z tych będą lepsze i jakie jeszcze brać pod uwagę?

Z góry dziękuję

W tej cenie bezkonkurencyjną jakość dźwięku dostaniesz od Final Audio E3000. Słuchałem ich między innymi z Apple Touch 4G i sprawdzą się w gatunkach muzycznych, które preferujesz.  Z resztą E3000 są dość uniwersalne, w prawdzie uważam, że one rozwijają skrzydła dopiero przy lepszych grajkach, ale myślę, że i z iphona będzie OK. Co do trwałości; metalowe kopułki, nie spotkałem się do tej pory z przerywającym kablem, dobre tipsy, przyzwoite tłumienie. Ale trafiały się sztuki, które w czasie eksploatacji potrafiły zgubić balans tonalny (jedna strona wyraźnie grała inaczej). I co najlepsze nie było to spowodowane ich ekstremalnym użytkowaniem. Jeśli chciałbyś się na nie zdecydować, to koniecznie musisz zachowaj paragon. Serwis bez problemy wymienia te sztuki z zachwianym balansem na nowe.

Trochę doków kupiłem już w życiu (mam dwie córki) i najdłużej u nich wytrzymały SoundMagic E10, RHA-MA350. Nic złego nie słyszałem też o Mee Audio m6 pro, to przyzwoite monitorki. W przypadku słuchawek dokanałowych niestety trzeba się pogodzić z tym, że to nie jest najtrwalszy produkt.

Witaj.

Jeśli masz problemy z uszkodzeniami przewodu , to warto rozglądać się za słuchawkami z wymiennymi kablami.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się