Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
krasiejow

Płyta z MP3 a odtwarzacz samochodowy

Recommended Posts

Witam, jestem tutaj noobem total, który ma duży problem icon_wink.gif

Ponieważ nie wiem czemu, ale po nagraniu dysku CD-RW plikami mp3, nie są one właściwie odtwarzane przez odtwarzacz samochody. Sprzęt w 100% obsługuje pliki cda i mp3.

Problem wygląda mniej więcej tak: w niektórych utworach (zawsze tych samych) występuje jakby efekt "złego przytnięcia utworu", jakby takie "łu" icon_biggrin.gif. Niekiedy nawet utwór zostaje przyspieszony-gra normalnie np. do 20 sekundy, a wraz odtwarza powiedzmy 30 sekundę. Nie wiem czemu tak się dzieje.

Przekonwertowałem nawet za pomocą programu Super wszystkie pliki mp3 na te same właściwości (mp3, stereo, 128kbps) i nadal występują te błędy w tych samych utworach, co były.

Dodam, że na komputerze wszystko działa bez problemu.

Prosiłbym o jakieś porady. Pozdrawiam icon_wink.gif

Zdarza się, że niektóre odtwarzacze CD nie czytają "wielokrotnych" płyt CD-RW.
1. Skopiuj zwykłą płytę CD-audio na płytę CD-RW i sprawdź, czy się odtwarza w samochodzie.
2. Nagraj MP3 na płytę CD-R, nie twórz zbyt dużo i zbyt skomplikowanych katalogów.

Na komputerze generalnie wszystkie płyty się odtwarzają, więc o niczym to jeszcze nie świadczy.

Pozdrawiam
PS. Przez tydzień mnie nie będzie na Forum, więc kolejne posty dopiero .... po powrocie

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować