Skocz do zawartości

Recommended Posts

Otoz mam pewien problem.
Probowalem wczoraj kilkukrotnie podlaczyc moja karte dzwiekowa w kompie (sound blaster live 24bit external) do wzmacniacza sony ta-f730es kablem cinch-jack (firmy vivanco, ale nie sadze ze ma to znaczenie). Problem w tym ze wszystko jest wylaczone z pradu, ale jak wloze wtyczke ze wzmacniacza do gniazdka (nawet jak jest wylaczony) wywala mi prad w domu (oczywiscie karta jest juz wtedy podlaczona do wzmaka) :/ Sprobowalem odlaczyc glosniki i puscic bez nich - tez wywala. Jak probuje wlaczyc wzmaka bez tego kabla podlaczonego do karty (czyli jest wpiety do wzmaka ale nie jest wpiety do karty) - wszystko chodzi. Wyprobowalem to na moim prznosnym odtwarzaczu mp3 i wszystko gra pieknie (uzylem tego samego kabla). Probowalem podlaczyc karte do innych wejsc z tylu wzmaka i tez wywala niezleznie gdzie jest wpieta. Wszystko chodzi dopoki nie podlacze karty do wzmaka - wtedy nie ma pradu w calym domu. Prosze o porady
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Probowalem podlaczyc innym kablem, ale problem nadal wystepuje. Probowalem rowniez podlaczyc ten wzmacniacz do laptopa przez wejscie sluchawkowe i rowniez wywala prad (laptop byl w tym momencie podlaczony do pradu adapterem, oryginalnym). Czy jest to mozliwe (poniewaz mieszkam w anglii) ze kabel ma wtyczke z 2 bolcami (europejska) a w anglii wymagane sa te z trzema bolcami (czyli razem z uziemieniem). Czy moze to byc problemem czy moge uzywac przejsciowki? (Chce sie upewnic zanim zaczne kroic oryginalny kabel)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...