Skocz do zawartości

ONKYO najgorsze.


grzemal

Recommended Posts

W moim zestawie, na ktory składają sie głośniki wolnostojące mission M73, cambridge audio trac 1 (dość sędziwa produkcja ale całkiem jara) no i ONKYO amplituner kina domowego ten ostatni wydaje mi sie być najsłabszym elementem wspomnianego zestawu. Choc potężny to zawodnik (2X100W) ale niestety amlituner (coś za coś). Waszym zdaniem czym mógłbym go zastąpić. Ja myślę o c/a z serii azur, choć wiem że nie trzeba kurczowo trzymać sie zestawu z pod tego samego szyldu. Prosze o radę. Pozdrawiam forumowiczów jako świeżak i liczę na fachowe opinie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tematem przywaliłeś icon_smile.gif
Masz świetne kolumny i CD, amplituner Onkyo pewnie odstaje, ale nie dlatego, że to amplituner bo są też dobre amplitunery icon_smile.gif Jeśli zależy Ci na radiu to wypróbuj nowe Yamahy np.797, a jeśli tylko wzmak, CA warto, może jeszcze Denon 700 z trochę tańszych. Ważne - ile ma kosztować?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem ze tym sposobem temat wzbudzi zainteresowanie: co? ONKYO najgorsze?? hehe
anusiak dzięki za zainteresowanie
radio mnie nie interesuje kiedyś poprostu kupiłem taki wzmacniacz bo była okazja, stawiam raczej na podstawowy zestaw do słuchania muzyki z kompaktów. Myślałem też o denonie. Pewnie skończy się na odsluchu jednego i drugiego w domu. Mama nadzieję, że w anglii gdzie mieszkam nie ma problemu z odsłuchem sprzętu w domu przed zakupem owego.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...