Skocz do zawartości

Słuchawki do smartfona 200+zł


Recommended Posts

Dzień dobry,
tak jak w temacie poszukuję rady a odnośnie wyboru słuchawek do odtwarzania muzyki poza domem, słuchawki podłączone będą do smartfona (huawei mate 10 lite).
Słuchawki mogą być nauszne albo douszne (nwm co lepiej), do tej pory używałem Snab Overtone EP-101M (uległy uszkodzeniu, z niewiadomych przyczyn jedna słuchawka gra słabiej).
Głównie słucham muzyki rockowej, czasem jazzu.


Zastanawiałem się nad tymi modelami:
- Encore Rockmaster OE
- AKG Y30U

ale czytając forum natrafiłem też na opinie że warto dopłacić do CREATIVE LABS AURVANA LIVE2 czy ATH-AVC500 (są na promocji za 250) czy warto do nich ewentualnie dopłacić?

zależy mi też na tym aby słuchawki nie sprawiały dużych problemów przy przenoszeniu i żeby prawidłowo działały z telefonem (żeby był wystarczającym źródłem).
Proszę o radę i z góry dziękuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AKG Y30U nie słyszałem, ale wątpię aby mogły się zbliżyć do poziomu Encore Rockmaster OE. Jeśli chodzi o CAL2 to zdecydowanie warto dopłacić. Jeśli chodzi o duże poziomy głośności to wysokowydajne doki zawsze wygrają. AKG Y30U widywałem ostatnio na promocjach po 99 zł.  Encore Rockmaster OE są bardziej rockowe, CAL2 bardziej uniwersalne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AKG Y30 - genialne słuchawki za niewielkie pieniądze, naprawdę grają jako modele kilkukrotnie droższe. Tylko nie wiem czy na miasto  są ok, bo to konstrukcja otwarta z piankowymi padami i z izolacją jest słabo.  Potrzebują trochę czasu na  wygrzanie, maja też nieco delikatne kable, więc trzeba się z nimi  delikatniej obchodzić.... no ale znowu ta jakość grania ;) 

 

p.s

a gdzie były w tej cenie ??? Niedawno kupywałem córce i najtaniej znalazłem za 160zł.

Edytowano przez seb.s
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...