Skocz do zawartości

2 kolumny + wzmacniacz + ewentualnie sub


audio_ctrl

Recommended Posts

Witam, chcialbym sie zwrocic po porade odnosnie zestawu stereo, ktory ma byc podpiety do mixer'a. Jak juz wspomnialem zrodlem dzwieku bedzie mixer a&h xone 92 (generalnie chodzi o stanowisko djskie) zalerzy mi aby kolumny mialy stosunkowo mocny, oraz wyrazisty dol, jak najlepiej odzwierciedlaly detale, a dzwiek z nich plynacy byl cieply i obrazowy. Muzyka jaka gram to glownie czysta elektronika (detroiit, minimal, idm, experimental) Czasami beda sluzyly rowniez jako odsluch dla muzyki mniej technicznej, a raczej wogule jak jazz, funk, czy soul (chcialbym, aby w takim charakterze rowniez sie odnajdywaly..) Kwota jaka jestem gotow zaplacic za 2 kolumny + wzamacniacz to max 5k. Licze na pomocne, oraz konstruktywne odpowiedzi.


pozdrawiam.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie pisze tutaj o sprzecie na iwenty icon_smile.gif tylko o zestawie stereo do domu. Uzywalem monitorow aktywnych adam a7, ale z czasem doszedlem do wniosku, ze sa za szczegolowe i czesto dzwiek plynacy z nich brzmi bardziej "warsztatowo" dlatego tez postanowilem uzywac ich glownie do produkcji, a teraz szukam czegos w zastepstwie do stanowiska djskiego.. powtarzam w domu! moze cos z dynaudio... naturalnie nie musi to miec nie wiadomo jakiej mocy. Wymiary pokoju w jakim znajduje sie sprzet to ok 5 x 3.5 m.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...