proton

Uczestnik
 • Zawartość

  48
 • Dołączył

 • Ostatnio

O proton

 • Ranga
  Debiutant
 1. Jaki jest dokładnie ten telewizor, że zależy Ci na zewnętrznym skalerze?
 2. Blado, strasznie stary amplituner, brak większości nowoczesnych układów.
 3. Dobrze wybrałeś, sam typowałbym ostatnią dwójkę, jak tam odsłuchy?
 4. Przepuszcza dźwięk po HDMI każdy amplituner, który ma HDMI. Nie każdy amplituner potrafi wziąć dźwięk z HDMI i dać go na kolumny. Przy 463 Yamahy to jednak żaden problem, podłączasz coax, a dekoderów HD i tak nie masz.
 5. Po co 2.1? kup dobre kolumny, tylko większe.
 6. Dostaje się ją razem ze sprzętem, o ile pochodzi on z legalnej, polskiej dystrybucji....
 7. Satelity raczej się nie spaliły, podłączyć nie możesz bo to zestaw aktywny - tzn. już pasywny bo popaliłeś wzmacniacze.
 8. Chyba nie zamierzasz tego kupić ?
 9. Nie spotkałem się z takimi wynalazkami do Denona.
 10. Ty chyba szukasz sprzętu profesjonalnego, żaden domowy nie nagłośni poprawnie imprez, na których mógłby się produkować DJ.
 11. Nie sądzę, żebyś mógł za podobną kasę kupić lepsze kolumny niż ostinato 2000. Skupiłbym się na innym wzmacniaczu jeśli ten Ci nie odpowiada. Nie bardzo też wiem co może być trudnego w napędzeniu takich kolumn. Po prostu wzmacniacz jest słaby (niskiej jakości), a całe te napędzanie to jeden mit.
 12. Jeśli komis to można różnie trafić, łatane albo nie, nigdy się pewnie nie dowiesz. Najstarszy i z ogólnie dobrą renomą jest Audio Lazur na Wilczej.
 13. Bedziesz składał z osobnych klocków czy jedna firma i ma ładnie wyglądać? jak to drugie to coś z LG, jak pierwsze - zostaw najwięcej kasy na kolumny, dvd ma marginalne znaczenie, do tego dobry amplituner.
 14. Cena, którą założyłeś jest ok. A z tymi starszymi sprzętami to bywało tak, że im wyższa (i ochydniejsza dla Ciebie) obudowa tym na ogół wyższy model, więc nie szukając za duzo możesz dojść co to za klasa Tak w ogóle to Denon raczej nie robił złych CD-ków, z dźwięku będziesz zadowolony. PS. CD-RW może nie grać.
 15. Nie da się, najłatwiej dać mu wyższe zasilanie, ale to pewne ryzyko, zresztą i tak sam nie mając pojęcia tego nie zrobisz, a kręcić to możesz sobie gałką w pralce