Skocz do zawartości

Recommended Posts

Dobry wieczór!  

 

Szukam słuchawek dokanałowych do 100zł (strach się pytać takich bluźnierstw na tym forum :P)

Nie zależy mi tak na basach, co na fajnym brzmieniu, w którym nie słychać tylko perkusję i rytm, ale np. jakieś ciche chórki, piano, cichsze instrumenty itp.

Szukałem, szukałem, czytałem, oglądalem i rozważam pomiędzy Panasonic RP-HJ3125E, a JBL T205. Może polecicie mi coś innego?

 

Do tej pory posiadałem wspomniane Panasonic i byłem całkiem zadowolony jak na tę klasę cenową.

Ciekawi mnie, czy ktoś ma doświadczenia z T205 lub nawet z obydwoma wspomnianymi modelami. Może jakieś rady, spostrzeżenia? 

Z góry dzięki!  

 

PS. Zastosowanie zarówno w pociągu, jak i w domu czy tramwaju.

Link do Panasonica

Link do JBL

Edytowano przez Patryk Marek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JBL T205 to słuchawki douszne i w ich przypadku nie licz na zbyt głęboki bas. Nie mówię tu o silnym basie. Izolacja również nie będzie zbyt duża.

Ja bym szukał coś ze słuchawek marki KZ np.  hybrydowe :

KZ ZSN pro

KZ ZS5

za ~120 zł całkowicie armaturowe KZ AS06

Wszystkie te słuchawki mają łatwo wymienne kable i łatwo z nich zrobić słuchawki bluetooth.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MobyDick napisał:

JBL T205 to słuchawki douszne i w ich przypadku nie licz na zbyt głęboki bas. Nie mówię tu o silnym basie. Izolacja również nie będzie zbyt duża.

Ja bym szukał coś ze słuchawek marki KZ np.  hybrydowe :

KZ ZSN pro

KZ ZS5

za ~120 zł całkowicie armaturowe KZ AS06

Naprawdę... Cóż, ślepota nie boli z tymi JBL. Dziękuję za tę uwagę. ❤️

A jeżeli chodzi o Gearbest - zaufana strona? Przychodzą rzeczy? Czy nie masz pojęcia?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry sklep. Z zasady przychodzi wszystko. Warto zaznaczyć ubezpieczenie przesyłki które często jest za darmo lub kosztuje kilkadziesiąt groszy. Wtedy jeśli gdzieś przesyłka zaginie to wysyłają jeszcze raz. W najgorszym wypadku jeśli towar jest niedostępny, to zwracają kasę. Tyle że to prawie się nie zdarza. Mają chyba dobre stosunki z KZ bo często mają na nie najlepsze ceny. Dlatego z tego sklepu.

Z słuchawek nieco powyżej 100 zł warto brać pod uwagę z tego co piszesz za 115 zł z wysyłką Tin Audio T2 .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MobyDick napisał:

Dobry sklep. Z zasady przychodzi wszystko. Warto zaznaczyć ubezpieczenie przesyłki które często jest za darmo lub kosztuje kilkadziesiąt groszy. Wtedy jeśli gdzieś przesyłka zaginie to wysyłają jeszcze raz. W najgorszym wypadku jeśli towar jest niedostępny, to zwracają kasę. Tyle że to prawie się nie zdarza. Mają chyba dobre stosunki z KZ bo często mają na nie najlepsze ceny. Dlatego z tego sklepu.

Z słuchawek nieco powyżej 100 zł warto brać pod uwagę z tego co piszesz za 115 zł z wysyłką Tin Audio T2 .

Wielkie dzięki! Co prawda chciałem kupić teraz jedynie przejściowe słuchawki i wydać te +100 później, ale w tym wypadku chyba po prostu się wstrzymam i zostawię sobie czas na wybór i lepszy model. Tego szukałem! Jeszcze raz wielkie dziękuję z mojej strony! 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...