Skocz do zawartości

POMOCY, kolumny frontowe + ampli + dvd


klos

Recommended Posts

Witam wszystkich!
Mam dekoder n-ki, chcę kupić plazmę Panasonic 42 PV 80 i teraz największy dla mnie problem, chce do tego zestawu zakupić amplituner, dvd i kolumny frontowe.
Zacznę od pomieszczenia: jest to salon połączony z kuchnią, 3,5m x 9m. Telewizor oczywiście na ścianie 3,5m mniej więcej na środku zawieszony, ampli i dvd pod nim a kolumny obok. Siedze max 4-4,5m od tel. Za sobą później mam kuchnie.
Największym problemem dla mnie (jestem całkowitym lajikiem w tym temacie) jest odpowiedni wybór ampli, dvd i tych głośników ( 70% filmy i 30% muza: haus, techno i radio,viva czyli praktycznie wszystko ).
Teraz kasa, wydać chcę max na ampli 1 600zl, na kolumny frontowe max 1 200 zł za pare i za dvd 400 - 500 zł. Jak macie jakieś tańsze (ale podobnej jakości) alternatywy to będę wdzięczny... Tego budżetu nie mam zamiaru przekroczyć, bo i tak już przekroczyłem mój początkowy
Po przestudiowaniu tego forum, innych rownież mój wybórł padł na:

ampli - Onkyo 606 lub alternatywa wg mnie troche gorsza yamaha 663
dvd - onkyo dv-sp406
głośniki frontowe - rubicon rt 26 alternatywą (tez chyba troche gorsza) do tych głosników jest Jamo 606 lub rubicon rt 16 (które lepsze wg Was).

Zastanawiam się też nad zestawem:
Harman Kardon AVR 247 + Jamo 606 + Pioneer DV-410 V
I co ważne cały ten zestaw nie przekracza 3 000 zl

I co w tym wypadku mi polecicie ???

Niestety nie mam możliwości odsłuchania takiego sprzetu w sklepie w moim mieście lub gdzies w okolicach
Z góry dziękuje za pomoc, pozdrawiam.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...