Skocz do zawartości

Hegel H390 czy Lyngdorf TDAI 3400?


D-Art

Recommended Posts

Witajcie!

Mam prośbę o pomoc w wyborze między H390 a TDAI 3400.

Jak w temacie, chciałbym poznać Wasze zdanie na temat tych dwóch wzmacniaczy, ich lepszych i gorszych stron. Oczywiście liczę na to, że są tu osoby, które miały okazję posłuchać obu. Oczywiście ostatecznie zadecyduje odsłuch własny, ale wartościowe uwagi będą dla mnie cenne.

Jako źródła głównie używam Tidala HiFi. Słucham wszystkiego, ale sporo elektroniki i rocka. Od Depeche Mode, Dead Can Dance po Pink Floyd i System Of A Down. Lubię dźwięk krystalicznie czysty, uwielbiam wszelkie mikrodetale, smaczki, precyzję i szybkość, bas punktowy, szybki, nisko schodzący. Nie lubię dźwięku rozlazłego, "przydymionego". Lubię analizować i doszukiwać się szczegółów. Na razie wzmak musi współpracować z kolumnami Canton Karat M80 DC, czyli aluminiowo-magnezowe membrany.

Muszę przyznać, że kusi mnie Lyngdorf ze względu na Room Perfect i ogólną ideę niezakłóconej cyfry od A do Z, a pomieszczenie mam takie sobie, dość niesymetryczne i raczej ze względu na moją połówkę nie mogę za bardzo w nie inwestować 😉

Z drugiej strony Hegel ma bardzo dobre opinie i też ma wbudowanego DAC-a. 

Czy jest coś, o czym powinienem wiedzieć, czy jednak pozostaje jedynie odsłuch? 🙂 

Edytowano przez D-Art
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...