Skocz do zawartości

Pomoc


_bart12

Recommended Posts

Witam!
Czy mógłby ktoś doradzić w zakupie sprzętu. Rodzice postanowili kupić miniwieżę do pokoju ok 15m2. Nie są jakimiś audiofilami ale mają duże wymagania. Chcą wieżę audio z mp3, dvd i port USB. Sami chcą kupić Philipsa MCD716. Ładnie wygląda i ma dużą funkcjonalność. Ma ktoś może tą wieżę i może podzielić się uwagami na jej temat?
Ja chciałbym ich namówić na Yamahe. Zainteresowałem się e-730, ponieważ zawiera port USB. Niestety nigdzie nie mogę znaleźć jej recenzji. Słyszałem jednak, że e-700 ma problemy z odtwarzaniem Divx - obraz czasem klatkuje, nie ma polskich liter. Spotkał się ktoś z tym problemem? I czy odtwarzanie mp3 jest rzeczywiście kłopotliwe?
Jaką inną miniwieżę polecacie i czy w ogóle opłaca się kupować miniwieżę z dvd czy lepiej wieżę taniej i odtwarzacz dvd osobno?
np. inny Pianocraft albo Onkyo CS-525 + osobny odtwarzacz dvd
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
'Dziękuję bardzo' za taką pomoc. Recenzje w miesięczniku Audio ograniczyły się do zachwalania wyglądu owych zestawów oraz opisem historii poszczególnych wież. Nie dowiedziałem się niczego, co by mnie interesowało. Wymienienie posiadanych złącz i analiza obsługiwanych standardów ma się nijak do testowania urządzenia.

Czy ktoś przetestował Pianocraft e-730 i może napisać, czy są problemy przy odtwarzaniu DVD, Divx albo mp3. Jestem świadom, że wieża jest dosyć tania jak na jej funkcjonalność i boję się, że coś może w niej nie działać icon_smile.gif. Za każdą pomoc będę wdzięczny.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YAMAHA PIANOCRAFT E730 DivX USB HDMI - nowa oferta na 2009

Rodzina PianoCraftów firmy Yamaha to już prawdziwa legenda na rynku wysokiej jakości obrazu i dźwięku. Najnowsze modele tej serii - to zestawy mini tylko z wyglądu. W rzeczywistości, Yamaha proponuje nam niezwykłe, zaawansowane połączenie odtwarzacza CD oraz DVD ze wzmacniaczem stereo i tunerem stacji radiowych, które z całą pewnością będzie idealnie pasowało do Twojego salonu lub sypialni.

PianoCraft 730 oferuje między innymi możliwość odtwarzania filmów DVD, DivX oraz plików MP3. Ponadto, urządzenie posiada wbudowany tuner radiowy z pamięcią 40 stacji i wzmacniacz stereo, dysponujący pokaźną mocą 30 watów na kanał. Dodatkowo, PianoCraft E 730 został wyposażony w szereg najbardziej zaawansowanych złączy, wśród których wymienić należy gniazda HDMI , USB oraz typu Component, jak również SCART.

• Wyjście HDMI kompatybilne z 1080p
• Kompatybilny z iPod-/Bluetooth®
• Port USB
• Kompatybilny z DivX Ultra i WMV Video
• 2 x 30W wzmacniacz o dużej mocy
• 30 miejsc pamięci FM / 20 AM i RDS
• Wyjście subwoofera aktywnego
• Głośniki 2-drożne głośniki Bassreflex
• 11 cm głośnik niskotonowy i 2,5 cm głośnik wysokotonowy kopułkowy
Może to cie zadowoli.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...