Skocz do zawartości

Pierwszy zestaw stereo do 6k zł


krzsmi11

Recommended Posts

To jest Twoje zdanie. A dla mnie właśnie nie grał. I tyle. Pzdr

Ps

Jakbym znalazł. Cos co gra bardzo dobrze to bym tego nie sprzedał. Ale to u mnie. Gość który go kupił był,zachwycony więc te nasze gadanie to o kant d... 

Choć nie wszystko w nim było słabe. W pewnych aspektach to naprawdę przyzwoity wzmak. 

Edytowano przez Dedal75
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest wiele wzmacniaczy, które grają bardzo efekciarsko (np. podbitymi skrajami pasma) i robią niesamowite pierwsze wrażenie. Niektórym takie granie odpowiada, dla innych może być zbyt meczące i ofensywne na dłuższą metę i nie musi sprawdzać się w każdym gatunku muzyki. Creek z pewnością nie gra w ten sposób. To poukładany bardziej " dojrzały" dźwięk, muzykalny, dość detaliczny ale nie męczący, raczej neutralny choć według mnie bardziej po "jasnej" stronie. Spotkałem sie z opiniami, że 50a gra małym basem. Te opinie chyba wynikały z niezbyt dobrze zestawionego systemu lub akustyki pomieszczenia. Fakt, niektórzy lubią gdy bas napier...  aż się ściany trzęsą bez względu na rodzaj słuchanej muzyki. W Creeku bas pojawia się dokładnie tam, gdzie ma być i we właściwych proporcjach. Nie upieram się, że 50a to idealny wzmacniacz w swojej klasie ale jest z pewnością godny uwagi. Q21 polecał kolumny Pylon Diamond Monitor. Myślę, że z Creekiem 50a byłoby to bardzo dobre połączenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię efekciarskiego jak to napisałeś grania choć to za obszerne slowo, niskie  czestotliwosci nie są moim priorytetem, akustyki najlepszej nie mam i raczej walczę z nadmiarem tych właśnie częstotliwości. 

Nie będę wnikał też na co tego Creeka wymieniłeś jeśli był taki bardzo dobry 😉

Co do autora wątku to lepiej jakby udolo mu się posłuchać kilku zestawów by nie wydać pieniędzy bez sensu. 

Naepiej skupić się na Markach a bardziej rodzaju brzmienia by określić własne potrzeby. 

Czyli granie ciepłe neutralne jasne tak obstawiam po 3 zestawy kolumn i wzmacniaczy o takiej właśnie specyfice grania.

To na początek 😁

Pzdr 

Edytowano przez Dedal75
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Dedal75 napisał:

Nie będę wnikał też na co tego Creeka wymieniłeś jeśli był taki bardzo dobry 😉

Zaskoczę Cię. Nie planowałem zmiany 50a ale trafiła mi się okazja zakupu nowego Creeka 100a w bardzo dobrej cenie, więc nie wahałem się ani chwili. Tak więc zostałem przy "Creekowskiej" szkole grania. 50a mam ciągle u siebie, więc jak byś zatęsknił to daj znać🙂

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...