Skocz do zawartości

Stream

Uczestnik
 • Zawartość

  200
 • Dołączył

 • Ostatnio

O Stream

 • Ranga
  Sympatyk

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  lubuskie

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Heco, KEF, Lagune... A może punktem odniesienia zrobić Diamondy, sprawcę całego "zamieszania"?
 2. Nowy rok, nowa cena! - 2100 zł.
 3. Na Audio Show firma Nyquista prezentowała panele akustyczne z korka ekspandowanego: https://www.infoaudio.pl/artykul/282,avid-gramofony-i-elektronika-w-dobrym-towarzystwie Ja używałem takich paneli korkowych do wytłumienia drgań płyt gipsowo-kartonowych. Efekt bardzo dobry.
 4. Za kolumnami korek ekspandowany?
 5. Tego Atolla z pewnością warto brać pod uwagę.
 6. https://sklep-albatros.pl/pl/p/Creek-Evolution-100A-/4409 https://kezard.pl/creek-evolution-100a.html?utm_source=ceneo&utm_medium=referral Warto zapytać. Może są jeszcze w stanie załatwić.
 7. Czy jakość takiego mikrofonu jest wystarczająca do tak precyzyjnego pomiaru?
 8. Może właśnie "prostota" tej apki była najsłabszym ogniwem pomiaru...
 9. Sprawa prosta. Jak w różnych pomieszczeniach gra inaczej, to akustyka/ustawienie. Pierwsza reakcja, to wymienić sprzęt, a wystarczy trochę popracować nad pomieszczeniem...
 10. Czy ATC to jakaś wyjątkowa i niezwykła konstrukcja? Jest pewnie wiele kolumn o podobnych parametrach (efektywności) ale tylko w dyskusjach o ATC "z automatu" pojawiają się opinie o trudnościach w wysterowaniu... Pewnie w wielu przypadkach to powielanie mitu przez osoby, które nigdy nie miały z nimi do czynienia.
 11. Mam kable QED. Tam banan jest zaciskany na kablu za pomocą specjalnego urządzenia (system Airlock). Podobno to lepsze rozwiązanie niż lutowanie.
 12. Tak, tylko tam jest mowa o problemach z zakleszczaniem się bananów w gniazdach a mi chodzi o stosownie systemu, który jest niekompatybilny z większością innego sprzętu i powoduje np. konieczność zmiany bananów w posiadanych kablach.
 13. Wracając do głównego tematu. Czy nie wydaje się Wam irytujące stosowanie przez niektórych brytyjskich producentów ( Cyrus, Naim i innych) gniazd głośnikowych i bananów w systemie BFA? Rozumiem, że to British Federation of Audio ale wyróżnianie się brytyjskością w ten sposób może jednak być trochę niewygodne użytkowników.
×
×
 • Utwórz nowe...