Skocz do zawartości

Supreme 100?????


malin84

Recommended Posts

Witam.

Szukam jakiś monitorków tak do 300 - 350zł za 2szt. Zastanawiam się nad takimi: Magnat Supreme 100 lub ewentualnie Magnat Supreme 200 ( ale to ostateczność bo są już trochę drogie). Dodam że będę potrzebował 4szt. do kina domowego i słuchania muzyki (nie jestem wymagającym słuchaczem ale nie lubię też jak coś gra bardzo słabo).
A może Wy mi coś polecicie w tym przedziale cenowym.

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amplitunera jeszcze nie mam ale zastanawiam się nad trzema modelami:
- PIONEER VSX 817
- SONY STR DG720
lub najsłabszy SONY STR DG520 (ale tylko wtedy jeśli okaże się że nie mogę za dużo wydać na sprzęt)
Narazie będzie to grało w systemie 5.0. Kiedyś jak odłożę jakiejś wolnej gotówki to dokupię jakiś Subwoofer.

PS. a co myślicie jeszcze o takich głośnikach HECO VICTA 200? Jak wypadają na tle tych Magnatów

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jakiej powierzchni mają grać te kolumny?
Victy 200 będą porówywalne z Supreme 200.
Supreme 100 z mniejszym głośnikiem niskośredniotonowym nie będą chyba najlepszym wyjściem...

Może przy takiej kwocie jaką dysponujesz kupić zestaw 5.1 jak np. JBL 178?
Spokojnie zmieścisz się z nowym kompletem w cenie tysiąca złotych (używany komplet pewnie w okolicy 600-800złotych).
http://www.allegro.pl/item516315454_jbl_sc...usic_lubin.html

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powierzchnia to ok 14-15m kwadratowych. Impedancja tego zestawu co mi podałeś (JBL SCS178) to 4 Ohm, a amplitunery nad którymi się zastanawiam mają 8 Ohm. Czy zestaw kolumn nie powinien miec też 8 Ohm? Jeśli bym się zdecydował na kolumny HECO VICTA 200 to był by to dobry wybór? Lepszy od tego zestawu JBL SCS178?

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...