Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
lukasz_pro

mocny bass

Recommended Posts

tak jak w temacie icon_smile.gif ,co byście polecili do pokoju 14m2 zeby miec potężny,niski basik,nie dudniący icon_biggrin.gif (muzyka trance,amerykański hip hop,amerykański rap,electro house icon_twisted.gif )

PS jak chcecie moge podać linki do odsłuchu muzyki akurat będe podawał do moich ulubionych icon_razz.gif

człowieku na łeb upadłeś !?!?!!? icon_evil.gif (bez obrazy icon_neutral.gif ) ty wygrałeś w toto lotka czy co icon_eek.gif raczej cena za te pioniery 26 000 $ ZA 1 SZTUKE !!! to raczej nie na moją kieszeń icon_biggrin.gif

Cytat

człowieku na łeb upadłeś !?!?!!? icon_evil.gif (bez obrazy icon_neutral.gif ) ty wygrałeś w toto lotka czy co icon_eek.gif raczej cena za te pioniery 26 000 $ ZA 1 SZTUKE !!! to raczej nie na moją kieszeń icon_biggrin.gif

Te całkiem serio...
Z tym, że metrów mam 16. Tu bas czasami zatyka dech... Czy zagrałyby w jeszcze mniejszym pomieszczeniu?

Pozdrawiam.

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

Pokombinować z konfiguracją dwa satelity i sub.Na pewno na Allegro dało by się wyrwać coś w rozsądnej cenie.widzę że koledzy mają wybitne poczucie humoru icon_sad.gif .Może kolega Czesław załączy też zdjęcia swoich kolumn.Na pewno są najlepsze. icon_mrgreen.gif

Pomysl nad jakimis starszymi tonslilami np. midltone (czy jakos tak bylo) albo alusy lub altony.Glosniczki dobre do malych pomieszczen ze wzgledu na bass-reflex z przodu , mozesz je ustawic pod sama sciana a tak jest efekt. Ja mialem kiedys te midltony tylko basiki zmienione na jakies alphardy za 40 zl i na bass nie narzekalem! (Wtedy mialem 16 lat i sluchalem techno moje pierwsze kolumny , jakis sentyment zawsze jest)

Pozdrawiam

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować