Skocz do zawartości

KD czy stereo do salonu z kuchnią? - Zdjęcia


pawelox01

Recommended Posts

No to nie ma

z eARC masz Denona DRa 800 i Marantza NR 1200

Oba ponad budżetem.

 

Ten marantz podoba mi się że jest nisko profilowy ale rzeczywiście ceny spore. Wydawalo mi sie ze ampli 2.1 beda nieco tansze od 5.1-7.1.

 

W takim razie zostane chyba przy x2700 lub rx-v685 i nie bede kombinowac.

Jeszcze zastanawiaja mnie niedzialajace porty hdmi 2.1 we wspomnianych konstrukcjach, czy zostalo to juz naprawione? Zostaly wydane jakies nowe rewizje tych urzadzen w których wszystko działa jak należy?

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie z HDMI.

Masz RN 602. I amplituner 2.0 grają nieco lepiej niz te kinowe w stereo.

20 godzin temu, pawelox01 napisał:

Jeszcze zastanawiaja mnie niedzialajace porty hdmi 2.1 we wspomnianych konstrukcjach, czy zostalo to juz naprawione? Zostaly wydane jakies nowe rewizje tych urzadzen w których wszystko działa jak należy?

Z konsolami nie. bo tego sie nie da naprawić aktualizacja. Po prostu korzystasz z mniejszego odświeżania. Chyba da się tak zmienić na konsol iz tego co gdzieś pisali.

w Onkyo ma to działać w nowych modelach. Czerwiec / lipiec.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Victa jest nieporównywalnie lepsza. Tam jest mowa o rozdzielczości grania.
Nota 550X to kolumna do małych pomieszczeń. Jest dość stłumiona, chodź niektórzy mówią ciepła.
Tak mamy je.
 
Właśnie o to mi chodzi, mam pomieszczenie 25m2 ale polowa z tego to kuchnia wiec część pokoju w którym będzie się oglądało telewizję jest raczej mała.

Druga sprawa to dźwięk niesie się po całym budynku.
Jak sasiad wierci na 3 piętrze, to drugi sasiad z parteru mysli ze to obok niego, niestety taki urok współczesnych budowli.

Slowa "do malych pomieszczeń" i "stłumiony" bardziej przemawiają do moich preferencji

Nie mialem okazji posłuchać heco victy ale we Wrocławiu raczej nie będzie z tym problemu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...