Skocz do zawartości

Nowy DAC do 2000zł


Recommended Posts

Dzień dobry, chciałbym pójść o krok dalej w mojej audio-przygodzie i zakupić nowego (prawdopodobnie) DACa do, powiedzmy, 2000zł.

Mój zestaw na ten moment to Focusrite Scarlett 2i4 (1st gen) oraz słuchawki DT 990 Pro 250 Ohm.

Wydaje mi się, że upgrade DACa to dobra decyzja, bo może dać drugie życie moim słuchawkom + jakbym chciał najpierw kupić jakieś hi-end'owe słuchawki to zapewne nie grałyby najlepiej na Focusrite'cie. Tak to już będę na nie gotowy.

Po przeglądaniu przeróżnych wypowiedzi moją uwagę przyciąga Aune S6, którego na rynku wtórnym mogę kupić za 1500zł. Czy byłby to dobry wybór? Może istnieją jakieś równie ciekawe alternatywy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
DAC to chyba najbardziej rozwijająca się dziedzina audio. Beyerdynamic DT990 PRo to udane słuchawki, które potrzebują mocniejszego wzmacniacza. Rozwiązaniem w Twoim przypadku może być Audio GD NFB1 AMP, który bez najmniejszego problemu wysteruje i napędzi Twoje słuchawki. Jest to brzmienie muzykalniejsze. Jesli chciałbyś wyciągnąć więcej szczegółów z nagrań to polecam Topping DX7 Pro ale w tym przypadku musiałbyś niestety trochę dołożyć. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...