Skocz do zawartości

Problemy z głośnością Bluetooth


FlemiJackson

Recommended Posts

Myślę, że zaczęło się to, kiedy zaktualizowałem ostatnią otwartą wersję beta do stabilnej 10.3.5.

Kiedy używam słuchawek AirPods, kiedy po raz pierwszy łączą się i odtwarzają automatycznie, głośność spada od zera do ostatniej głośności. To całkiem miłe, ale niekonieczne. Jednak w moim samochodzie (tesla Y) zaczyna grać praktycznie przy zerowej głośności i nigdy nie gaśnie. Muszę wyregulować głośność auta, a potem wskakuje na właściwy poziom.

Czy ktoś jeszcze tego doświadczył? Czy mogę wyłączyć to zanikanie? Nie mogłem znaleźć niczego w ustawieniach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Dnia 9/29/2020 o 7:40 PM, FlemiJackson napisał:

I think it started when I updated the last open beta to stable 10.3.5.

When I use my AirPods, the first time they connect and play automatically, the volume drops from zero to the last volume. It's quite nice, but not necessary. However, in my car (Tesla Y) it starts to play at virtually zero volume and never goes out. I have to adjust the car's volume and then it jumps to the right level. walgreenslistens

Has anyone else experienced this? Can I turn off this fade? I couldn't find anything in the settings.

 

The problem with Tesla y Airpods.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...