Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
malin84

Problem z dźwiękiem

Recommended Posts

Witam.

Parę dni temu zacząłem składać sobie zestaw kina domowego. Amplituner to Denon 1509 a głośniki 4 szt monitorków Koda EX 566 (mam mały pokój i te miały wystarczyć) oraz centralny z tej serii. Narazie podłączyłem centralny i dwa frontowe (bez tylnich bo czekam na półki) i nie wiem dlaczego grają bardzo cicho, nie mają basu - tzn jest ale taki płytki jak z najtańszych plastikowych głośników komputerowych (jakieś tam pukanie). A jak przełączam w inne tryby nie stereo to wycisza się na tyle że na połowie głośności ledwo cokolwiek słychać. Wiele rzeczy ustawiałem i nie daje to żadnego rezultatu. Jak rozgłaśniam to słyszę w głośnikach jakieś ciche stuki, trzaski. Czy ktoś miał taki problem? Czy to wina podłączenia? Czy ktoś wie co się dzieje? Proszę o pomoc.

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Małe moniotory zawsze będą cicho grały, zwłaszcza monitory Kody icon_smile.gif Lekki cykanie podczas podgłaśniania jest normalne.

Sprawdz utawienia amplitunera. W tym celu należy przewertoać instrukcję icon_rolleyes.gif
Sprawdź ustawienia frontów - Large, small, susbbasu - Yes or No, odcięcie zwrotnicy i takie tam.
Powodzenia!

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować