Skocz do zawartości

Yamaha NX-E100 i Topping MX3


Vin

Recommended Posts

Witajcie,

to mój pierwszy post na forum, więc poproszę o wyrozumiałość, jeśli cos palnę ;)

Dostałem dwie używane kolumny jak z tytułu i chciałbym je użyć w małym pokoju (ok. 10 m2) jako głośniczki do komputera, konsoli PS4 i telewizora jednocześnie. Myślałem, żeby dokupić wzmacniacz Topping MX3, który ma w sumie wszystko czego potrzebuję. Nie wiem tylko, czy nie spalę go, jeśli kolumny okażą się niesprawne (zewnętrznie wyglądają w porządku). Jest taka możliwość?

Druga sprawa, to jaki niedrogi przewód kolumnowy zakupić? Słyszałem, że można użyć przewodu...ekhm...domofonowego? :) Prawda to, czy to jakiś absurd?

Całość ma być budżetowa, nie chcę żadnego kina domowego, procesorów dźwięku itd. Tylko przełącznik wejść i regulacja głośniej-ciszej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Nic nie spalisz i Topping MX3 powinien być dobrym rozwiązaniem. Z małych opcji pod względem jakości brzmienia jest to zdecydowanie najlepsza opcja. 
Odnośnie przewodu to możesz także użyć przewodu zasilającego do podłączenia kolumn, dźwięk także będzie tylko pytanie po co robić takie rzeczy? Masz do wyboru QED Classic 42 strand lub Melodikę MDC2150. Podejrzewam, że nie potrzebujesz 50m tylko koło 3-4 czyli nie będzie to wysoka cena za taki odcinek. 

Zapraszam do kontaktu w sprawie wyceny. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...