Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
lukasz_pro

kolumny

Recommended Posts

witam,dziś udałem sie do komisu i pan miał nie pozornie "nie agresywne" kolumienki icon_eek.gif na prawade były średnich rozmiarów i powiedziałem czy może je włączyć i zapytałem ile kosztują powiedział że 2 k za 2 sztuki (po miał pare icon_razz.gif ) pytałem o firme o on powiedział że dragon audio czy jakoś tak i że to chyba japońska firma ale jak je włączył to mnie zatkało wysokie były przecudowne i średnie też a bass...... kolumny miały niskotonowe po bokach na dole ok 25cm tz miały chyba więcej icon_mrgreen.gif dla mnie są zajebiste !!! i pan jeszcze powiedział że ma za słaby wzmak do nich icon_twisted.gif lekko mnie zatkało.czy ktoś zna tą firme ?? jeżeli się pomyliłem to mnie poprawcie icon_biggrin.gif

PS : nie znam modelu icon_sad.gif

pozdrawiam icon_smile.gif

LOL przejrzałem całą stronkę i tych kolumn nie znalazłem ;/ , moze ich chwilowo nie mają....... nie mam pojęcia ale wiem że są dość chude 3 drożne są srebrne i mają niskotonowe na dole po bokach ok 25-30cm średnicy może ktoś wie o co mi chodzi albo koleś się pomylił z firmą

znalazłem ale tylko obrazek i to chyba te i jeszcze mają niskotonowe do srodka po bokach i bass-reflex od spodu icon_smile.gif

edit posta : te kolumny to chyba jamo s 606 ale nie jestem pewien

DSC01446.jpg

Edytowano przez RoRo
Proszę korzystać z opcji „EDYTUJ” by uzupełnić swoją wypowiedź – zamiast dodawać kolejne posty...

Te z komisu za 2k zl to jamo za 1200zl:D? jak goladales nie widziales napisu jamo?

@Kazalski
Nie ylko voice krafty maja niskotonowki z boku:P np Canton Karat, jest tez wiele firm stosujacych takie rozwiazanie ktore robia drogie ale malo popularne klocki.

kurde już nie wiem weim na 100% że wyglądem są jak te jamo ale niskotonówki mają 25 lub 30 cm i grają BARDZO mocno i BARDZO nisko może wy dajcie jakieś linki ?? icon_smile.gif

właśnie dziś chciałem iść jeszcze raz icon_smile.gif ,jak wrócę to powiem wam co to za kolumny ale raczej będe znał tylko firmę a nie model (wpisze firmę w google grafika i znajdę icon_razz.gif )

pełna nazwa : dragon audio "żelazny wojownik" pewnie było napisane iron warior ;p waga ok 40 kg - 42kg (nie mniej niż 40 kg ) mam nadzieje że ktoś sie wypowie icon_biggrin.gif

Edit: http://www.dragon-audio.com/ to chyba nowość jest sami zobaczcie icon_smile.gif Edytowano przez RoRo
Proszę korzystać z opcji „EDYTUJ” by uzupełnić swoją wypowiedź – zamiast dodawać kolejne posty...

lukasz pro - ponizej lista kolumn podlogowych Dragon Audio:

http://www.dragonaudio.de/Home/index.php?s...d180c1.38736954

Sä, nie "iron warrior, tylko "steel fighter": icon_biggrin.gif

http://www.dragonaudio.de/Home/index.php?s...32c6e7.58986633

Jesli chcesz, moge napisac maila do tej firmy i dowiedziec sie czegos konkretniejszego o tym modelu, napisz tylko, co dokladnie chcesz wiedziec.

Dragon Audio
76571 Gaggenau
Luisenstr. 41
Deutschland

Fon: 07225-790830
Fax: 0721-151513522
e-Mail: info@dragonaudio.de

artur77 spadłeś mi z nieba icon_biggrin.gif !!!! wielkie dzięki icon_razz.gif , możesz się dowiedzieć o dostępności w polsce i te parametry jak możesz to napisz po polsku icon_smile.gif (mam niemca w szkole ale nie zabardzo coś mi wychodzi icon_neutral.gif ,nie ma takiego słownictwa w 2 gimnazjum icon_mrgreen.gif )

Dragon Audio, kolumny podlogowe

moc maksymalna 2*350 W
moc nominalna 2*180 W
wysokotonowy 25 mm
sredniotonowy 2*13 cm
basowy 2*13 cm (widoczne sä 2 glosniki, chodzi raczej o srednio-niskotonowe, w sumie 2 po 13 cm)
woofer (wg. mnie, rzeczywisty basowy) 25 cm
zakres 20-22000 Hz
impedancja 4 - 8 Ohm
efektywnosc 89,5 dB
kolor srebrno-czarny (lakier fortepianowy)
wymiary (wys., szer, glebokosc) 123cm * 18cm * 43cm
waga sztuki 28 kg

Dystrybucjä (jesli tak to mozna nazwac) Dragon audio w Polsce zajmuje sie Michal Jakubowski (mjakubowski007@gmail.com). Obudowy kolumn wykonane sä z plyty MDF, budowa to wlasny projekt i firmowe rozwiäzania techniczne Dragon Audio ( wiecej informacji nie otrzymalem). Zalecany wzmacniacz to Marantz od 2x 80W RMS.

Nowa strona www firmy, to www.DragonAudio.eu
Pozdrawiam.

i jeszcze jedno czy ktoś z was ich używał/używa/słyszał ? i jaki byście polecili do niego wzmak icon_twisted.gif ? tylko stereo (to mi wystarcza...... ) najlepiej h/k , albo yamaha (zależy mi na jak najlepszej jakości basu...... icon_biggrin.gif ) parametry kolumn podane kilka postów wyżej icon_smile.gif

Do 10m2 spokojnie kolumny można znaleźć, ale te raczej będą minimalnie zbyt duże icon_wink.gif Tutaj to sprawdziłyby się jakieś małe monitory, a nie duże podłogówki.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować