Skocz do zawartości

Słuchawki Bluetooth do telefonu 300zł


Recommended Posts

Witam!

Szukam słuchawek do telefonu do 300zł. Wymagania to bluetooth, nauszna konstrukcja zamknięta, głośne, możliwie najlepszy dźwięk w tej cenie, chociaż najbardziej zależy mi, żeby były głośne(większość słuchawek na tel są dla mnie za ciche)

Do słuchania rocka i metalu, nie interesują mnie modele "zlane" basem. 

Rozejrzałem się trochę i z modeli które mi wpadły w oko to: 

SENNHEISER HD 350BT

SENNHEISER HD 4.40 (niby poprzednik 350BT, jestem ciekaw jak w porównaniu)

PHILIPS TAA4216BK/00

poza tym bardzo popularne są JBL TUNE 700BT, ale obawiam się, że te będą zlane basem, jakoś nie jestem przekonany do JBL

Nie wiem też, czym się kierować w przypadku specki słuchawek Bluetooth, bo podana jest tylko dynamika w dB, a zero informacji o Ohmach. Sennheisery HD 4.40 niby mają najwięcej dB, jednak ktoś się wypowiadał, że brakuje im 2-3 kreski głośności, więc chyba ta specyfikacja jest bezużyteczna? 🙃

Będę bardzo wdzięczny za pomoc :) 

Edytowano przez CarlosG
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Za niewiele ponad 300 zł (a dokładnie 349 zł) masz dobry model Audio Technica ANC 500 https://www.tophifi.pl/sluchawki/sluchawki-z-redukcja-szumow/audio-technica-ath-anc500bt.html?utm_source=moneteasy.pl&utm_medium=referral

-szybki bas, dużo powietrza i spokojna góra, a do tego firmowe ANC -mogą Cię zainteresować. Zapraszamy Cię na prezentację do naszych salonów THF.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.06.2021 o 21:59, CarlosG napisał:

Witam!

Szukam słuchawek do telefonu do 300zł. Wymagania to bluetooth, nauszna konstrukcja zamknięta, głośne, możliwie najlepszy dźwięk w tej cenie, chociaż najbardziej zależy mi, żeby były głośne(większość słuchawek na tel są dla mnie za ciche)

Do słuchania rocka i metalu, nie interesują mnie modele "zlane" basem. 

Rozejrzałem się trochę i z modeli które mi wpadły w oko to: 

SENNHEISER HD 350BT

SENNHEISER HD 4.40 (niby poprzednik 350BT, jestem ciekaw jak w porównaniu)

PHILIPS TAA4216BK/00

poza tym bardzo popularne są JBL TUNE 700BT, ale obawiam się, że te będą zlane basem, jakoś nie jestem przekonany do JBL

Nie wiem też, czym się kierować w przypadku specki słuchawek Bluetooth, bo podana jest tylko dynamika w dB, a zero informacji o Ohmach. Sennheisery HD 4.40 niby mają najwięcej dB, jednak ktoś się wypowiadał, że brakuje im 2-3 kreski głośności, więc chyba ta specyfikacja jest bezużyteczna? 🙃

Będę bardzo wdzięczny za pomoc :) 

Dla mnie, któreś z Sennheiser :)

Większość słuchawek Bluetooth gra na wystarczającym poziomie, żadna przyjemność słuchać, gdy jest za głośno. Chyba, że uszkodziłeś swój słuch, ale aż takich "głośnych" raczej nie ma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...