Skocz do zawartości

Amplituner stereo na lata?


Piotr Soroka

Recommended Posts

Cześć,

Ja trochę tu już tematów przeczytałem, ale tylko łeb mi urósł.

Podpinam się tutaj, bo niejako o pilota chodzi. (Edit. Tu trochę skrót myślowy, ale ustawień w tv brakuje. Pilota od sounbara i tak młody mi zgubił, a zresztą był badziewny)

Od 2-3 lat używałem pod tv soundbara Creative SoundblasterX Katana, który był podpięty optykiem do tv. I, na moje potrzeby, to wystarczało. Łał nie było. Teraz go zdemontowałem, bo na głośności 1 jest wieczorem za głośno. W tv muszę mieć głośniki wyłączone, a przez to, że nie idzie to przez hdmi to chyba pewnych ustawień brak. Mam zaznaczone wyrównanie wyjścia cyfrowego na "mniej", ale nadal jest za głośno (reklamy yt to już całkiem).

Macie jakiś pomysł, jak to ugryźć? Bo generalnie przez to zacząłem szukać soundbara/głośników z hdmi, aż wylądowałem tu... A tu to się dzieje 🙂

Edytowano przez Rutold
Chęć wyjaśnienia bałaganu w głowie
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.06.2021 o 10:22, Piotr Soroka napisał:

Witam,

Co polecicie jako amplituner stereo na lata ?

Miałem onky tx-sr606. Grał ok - ale szajs totalny. Padło po 3 latach HDMI, później coś zaczęło strzelać po kilku latach... ostatecznie już w ogóle przestał grać. Grał ładnie i chętnie bym kupił ponownie Onkyo - ale jak ma znowu zacząć się sypać po kilku latach, to dziękuję wydawać 2-3k na takie ustrojstwo. 

Opisałem w innym temacie naprawę tej samej usterki w Onkyo 905. Prosta w sumie sprawa.

Jakbyś jednak chciał zutylizować swój amplituner to chętnie go przygarnę. Koszty przesyłki oczywiście pokryję.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...