Skocz do zawarto艣ci
Krzysztof A

Czyszczenie obudowy soundbara

Recommended Posts

Widz臋 偶e Tw贸j potomek聽ma zadatki na audiofila... Co艣 mu nie pasowa艂o w d藕wi臋ku i postanowi艂 poprawi膰 co nieco :)

Jak si臋 nie da zdemontowa膰 to pr贸buj odkurzaczem, wi臋kszo艣膰 powinno wci膮gn膮膰. Mo偶e jaka艣 szmatka nas膮czona gor膮c膮 wod膮 z p艂ynem do naczy艅 by pomog艂a i znowu odkurzacz? Tak bym pr贸bowa艂.

Udost臋pnij ten post

Udost臋pnij na innych stronach

Dzi臋kuj臋 za porady. Postaram si臋 rozebra膰 obudow臋 to by艂a by najlepsza opcja. Nie chc臋 偶eby zaschni臋ty krem wpad艂 do 艣rodka. A mokra 艣cierka to te偶 ryzyko 偶e co艣 nakapie do 艣rodka.

Udost臋pnij ten post

Napisano (edytowany)

We藕 ten krem i zobacz jak si臋 zachowuje gdy si臋 go suszark膮 z gor膮cym powietrzem聽potraktuje - ale nie na soundbarze. Nie mam Nivea w domu i nie sprawdz臋. 呕ona mi podpowiada 偶eby艣 przy艂o偶y艂 chusteczki jednorazowe i w艂a艣nie suszark臋 i powinno t艂uszcz wci膮gn膮膰. Ale tak by kratka by艂a skierowana w d贸艂. Napisz co to za model soundbara to zobaczymy czy si臋 demontuje front.

Edytowano przez Butler

Udost臋pnij ten post

5 minut temu, Butler napisa艂:

We藕 ten krem i zobacz jak si臋 zachowuje gdy si臋 go suszark膮 z gor膮cym powietrzem聽potraktuje - ale nie na soundbarze. Nie mam Nivea w domu i nie sprawdz臋. 呕ona mi podpowiada 偶eby艣 przy艂o偶y艂 chusteczki jednorazowe i w艂a艣nie suszark臋 i powinno t艂uszcz wci膮gn膮膰. Ale tak by kratka by艂a skierowana w d贸艂. Napisz co to za model soundbara to zobaczymy czy si臋 demontuje front.

Samsung HW-Q60T

Od spodu widz臋 偶e s膮 艣rubki a wi臋c mo偶e si臋 jako艣 dostane

IMG20210625084635.jpg

IMG20210625084628.jpg

IMG20210625084619.jpg

Udost臋pnij ten post