Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Zychu

Xbox 360 , optyka i rodzaj sluchawek

Recommended Posts

Witam
Mam pewien problem z którym nie mogę się uporać i nadeszła pora aby zapytać osób znających się na rzeczy . Mam Xbox 360 podłączonego pod LCD Sony Bravie 32 (kabel komponent) a TV jest podłączone pod głośniki Genius SW-HF 5.1 5000 kablem z dwustronnym zakończeniem chinch ( biało czerwony). Na Kablu AV do Xboxa jest wejście optyczne. I Teraz moje 2 pytania do Was.

1. Jak podłączyć głośniki Geniusa żeby otrzymać dźwięk 5.1 przez ten kabel optyczny ( i jaki koszt)
2. Do wieczornego Grania potrzebował bym słuchawki, zastanawiałem się nad 5.1 ale czy znajdę takie z kablem optycznym ? czy może po prostu lepiej kupić zwykle stereo.

Na słuchawki chciałem przeznaczyć nie więcej niż 350 zl. Dziękuje za wszystkie rady

Xbox ma wyjście, a nie wejście optyczne. Jeśli głośniki nie mają wejścia optycznego (oraz dekoderów) to nie podłączysz i nie uzyskasz 5.1.

Witam. Koszt - to zakup amplitunera, niestety bez niego nie podläczysz wszystkiego tak, aby uzyskac dzwiek przestrzenny. Jesli chodzi o sluchawki - nie ma sluchawek z kablem optycznym. Sluchawki 5.1 korzystajä z 3 kabli typu jack i sä robione z myslä o PC, a jedyne sluchawki 5.1 do KD jakie znam, to Beyerdynamic za kilka tysiecy euro.
Majä to byc sluchawki do grania, czy takze sluchania muzyki?
pzdr.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować