Skocz do zawartości

rogal

Uczestnik
 • Zawartość

  14
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez rogal

 1. Xbox ma wyjście, a nie wejście optyczne. Jeśli głośniki nie mają wejścia optycznego (oraz dekoderów) to nie podłączysz i nie uzyskasz 5.1.
 2. Podejrzewam, że nikomu nic tutaj nie powiedzą firmy, które wymieniłeś, my - audiofile, uznajemy marki takie jak np. Sennheiser, AKG, Koss jeśli chodzi o słuchawki, te komputerowe wynalazki to nie wiem do czego się nadają...
 3. Nie wiem jakie masz wymagania względem tego basu, ale raczej nie będzie.
 4. Ale tutaj nie ma ekspertów audio, wszyscy tylko chcieliby nimi być i dlatego mówią o brzmieniu lat 80-tych
 5. Denon 1509 to nie jest ta klasa sprzętu, przy którym kable, a tym bardziej bananki powinny Cię w ogóle obchodzić. Kup jakieś 1.5mm - 2.5mm. Bananki są wygodne wtedy gdy się często przełącza kolumny, przy amplitunerze AV, który podłączysz raz na zawsze ich nie potrzebujesz.
 6. Nie da rady żadnymi przejściówkami, musisz mieć przełącznik do źródeł, np. w postaci jakiegoś amplitunera.
 7. Jak już masz obudowy to warto wziąć jakieś lepsze głośniki, np. vifa, scan speak, najlepiej od razu z projektem zwrotnicy.
 8. W jakiej wersji formatu Divx masz te 5 filmów?
 9. Procesor Linn będzie piekielnie drogi, tak jak i wszystkie urządzenia tej firmy. Kiedyś był taki tagMcLaren (AudioLab) - topowy na swoje czasy- z 8-10 lat temu, może teraz dałoby go radę wyrwać gdzieś taniej.
 10. Sony to chyba jeszcze nie sprzedają, widziałem dopiero zajawki tej serii, więc nie wiem czy da się posłuchać. Ale jeśli nie jest z S-Master to może jakoś zagra
 11. Szukam odtwarzacza do tego amplitunera, brałbym DV6001 bo uniwersalny i mnie tym kusił, a pomyślałem, że ja przecież nie mam płyt SACD i DVD-Audio, więc to mi nie potrzebne. Nie upieram się nawet na Marantza, może być innej firmy, byle ładnie grało w kinie i czasem na CD.
 12. Czy jest lepsze do muzyki od wyjścia front z 5.1? Chodzi tylko o stereo.
 13. rogal

  NAD 325BEE

  Jakie kolumny dobrze zagrają z tym wzmakiem?
×
×
 • Utwórz nowe...