Skocz do zawartości

Kolumny Elac B6.2 jaki wzmacniacz??? Loxjie A30???


versusdarek

Recommended Posts

  • 2 months later...
  • 4 weeks later...

Cześć,

widzę że kolega nawiał i nie pozostawił po sobie śladu odpowiedzi, więc spróbuję co nieco napisać o Loxjie A30.

Mam go drugi dzień, z tym że w moim przypadku to jest sprzęt przejściowy, w dodatku podpięte są pod niego satelitki Sony LA300ED + subwoofer SA-WMS7, tak więc szału nie ma.

Natomiast porównując do pełnowymiarowego wzmacniacza Sony TA-FB940QS (tu i tu testy bez suba): na pewno mniejsza scena i wycofane pasmo średnie, tony niskie nie tak dociążone, zaskakująca dobra góra i poprawna holografia. Tak więc dźwiękowo naprawdę dobrze to gra jak za takie pieniążki.

Co do funkcji DAC to przez USB wzmacniacz gra zdecydowanie słabiej niż po podpięciu zewnętrznego DACa przez Coax (Topping D10s) - zarówno dynamika jak i wokale są dużo słabsze. Niemniej w połączeniu z Toppingiem naprawę da się tego słuchać na akceptowalnym poziomie.

BT nie testowałem

Niestety nie było mi dane przetestować malucha na żadnych konkretnych paczkach, tak więc tyle ode mnie. Dalej będę testował jak gra na wyjściu słuchawkowym i czy wpłynie na niego zmiana zasilacza (na audiosciencereview polecali wymienić fabryczny na coś lepszego) - wziąłem do kompletu z Amazona: Nobsound DC 24 V 6 A Audio Power Adapter Power Supply

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Tomasz S. napisał:

@Q21 Macie go już ? Pierwsze recenzje zachęcające. Fajnie,że ma funkcję auto-on na wszystkich wejściach i chciałbym go sprawdzić przy TV w mniejszym salonie.

Tak, mamy na miejscu. Robi wrażenie. Radzi sobie bez problemu z kolumnami podłogowymi i z każdymi ( no może poza ATC :) ) monitorami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...