Skocz do zawartości

Zmiana kolumn do kina domowego


Pilislaw1978

Recommended Posts

Witam aktualnie posiadam Yamahe rx v485 +zestaw Wilson Movix 5.0 plus sub klipsch jest z rynku wtórnego .Jakiś czas temu tutaj pisałem że chciałbym docelowo pójść kiedyś w atmosa  i zmienić ampli ,na forum radzili mi  że mam najpierw zmienić kolumny . Wiec tak rozmyślam i jak myślicie to by pasowało do siebie 

Yamaha v485+
Monitor Audio Bronze 5 + centrala bronze 5G+ surroundy  bronze FX 5G

 Dali Zensor 5 + centralny dali zensor vokal + surroundy dali zensor 1
-posiada ktoś takie połączenie jakieś opinie wszystko chciałbym zakupić z rynku wtórnego oprócz   ampli
Podkreślam że mnie głównie interesuje Kino domowe a muzyka pyrka czasami
Pozdrawiam

Edytowano przez Pilislaw1978
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ring wchodzą jeszcze Heco Aurora 700 bo pojawiły się blisko mnie ,za jakiś czas bo używek nie ma centralny to C30 tyły aurora 300 .Trochę droższe bo same fronty 2000-2100 tyły i centralki jeszcze nie znalazłem ale zestaw gdzieś koło 3800 wyjdzie 

Pokój ma 22 m z dużą szafą wiec można powiedzieć że 20 m 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój pokój przyjmie każde z tych kolumn.

Moim zdaniem system Z bronze 5 zagra jasno, detalicznie, kinowo. Czasem zbyt wysoko.

Połączenie z Zensor 5  będzie bardzo bezpieczne. To małe kolumny o dość nisko grającym brzmieniu.

Aurora 700 są z nich największe. Moim zdaniem najciekawsze pod 485 z tych tu wymienionych. Ale to indywidualna sprawa

Odsłuch wchodzi w gre?

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ale tylko frontów Monitor Audio bronze bo u mnie mieście są I Heco aurora 700 praktycznie  tez u mnie w mieście  .Monitory fronty 2000tysie a Heco 2099 może bym zszedł jeszcze 100 m,moją uwagę przyciągnęły surroundy monitory na tył FX , dlatego pomyślałem o komplecie Monitora i tak zaczolem szukać ,Heco fronty to już nie wspomnę jakie piękne No i białe :) .Cena za same fronty ,narazie jest yamaha ale kiedyś pójdę w atmosa i nie wiem czy nie pójdę w bardziej kinowe Onkyo bo trochę tańsze w zestawieniu 9.1 od yamahy,przykładowo  w tej samej cenie yamachaV6A 7.1 i Onkyo 740 9.1 ale to odległy temat (chyba)😉

Edytowano przez Pilislaw1978
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...