Skocz do zawartości

Alternatywa dla jbl tune 700/710 bt


Recommended Posts

Nie wiem jak Ty patrzysz :) . Wersja bez ANC z pomarańczowym wykończeniem (szare) jest u mnie widoczna jako 285,94 zł/277,50 zł po zniżce. Czarne są nieco droższe 314,16 zł/305,72 zł. Rozumiem że wolisz gwarancje w naszym kraju. Jednak jedne i drugie wykonano w jednym kraju :). Nie sądzę aby jedne i drugie popsuły się w okresie gwarancji. U nas faktycznie jeśli chcesz je kupić to zapłacisz 2 razy tyle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt zerknalem na szybko i to akurat na ta najdrozsza wersje :/

Alli raczej odpada bo ma to byc na prezent a tam deklarowany czas dostawy 10 stycznia

Czy te jbl nie sa warte tych 300zl? Nie ukrywam ze z opisu maja wszystko na czym mi zalezy. Zastanawia mnie tylko dynamika tych sluchawek 93db w 710 a 103db w 700. Zastanawiam sie czy te 93db wystarczy i czy nie beda za ciche. 710 kusza lepsza bateria i nowszy bt tylko ta niska dynamika :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z AliExpress darmowa wysyłka jaką są wysyłane trwa około 2 tygodnie. 10-ty stycznia to chyba asekuracyjnie podany czas po którym musieli by zwrócić kasę, gdyby coś poszło nie tak. To jednak bardzo mało prawdopodobne. Ten sklep ma bardzo dobre opinie, z tego co pamiętam. Z tymi JBL-ami nie miałem do czynienia osobiście. Pewnie są w miarę ok. Tylko dość blado wypadają na tle tych Maizu. Ta różnica dynamiki wygląda dość dziwnie. Bardzo możliwe że chodzi tu o zupełnie inne parametry. Jeden może określać np. odstęp od szumów, a drugi ich efektywność. Czyli to jak będą głośno grały po dostarczeniu określonej mocy lub napięciu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...