Skocz do zawartości

USTAWIENIE GŁOŚNIKÓW


Demolka Studio

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
Dnia 9.01.2022 o 18:37, Chilli napisał:

@Demolka Studio przepraszam, pomimo najszczerszych chęci i bez "śmiszków" nie ogarnąłem tej wersji wizualizacji. Te głośniki podłogowe w "" to legenda do opisu? Co to za głośnik przy "dużej szafie'?

Stary Tonsil, w sumie dwa ale podłączony jeden w samorobnej obudowie xd

Przypomnę że wzmacniacz samochodowy połączony jest z Kenwoodem Stereo / Kenwood na wyjściu dwie pary podłogowych - po 4 kolumny na parze razem z A i B jest 8. A do samochodówki dwa tonsile i tuba..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha... i przypomne ze pytasz o....

Dnia 19.12.2021 o 12:27, Demolka Studio napisał:

Czy może ktoś wypowiedzieć się,  pomóc lub  doradzić na moje   ustawienie które mam pokoju? ;- ) 

Czyli masz tam 8 kolumn plus jeszcze dwa tonsile i tuba? 🤔

To jest oficjalnie KD, czy może "rozbudowana" wersja stereo?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Chyba Miro 84 napisał:

Acha... i przypomne ze pytasz o....

Czyli masz tam 8 kolumn plus jeszcze dwa tonsile i tuba? 🤔

To jest oficjalnie KD, czy może "rozbudowana" wersja stereo?

KR-A5020 + Concord ca4050
______
` Tematem jest  pomieszczenie w tym przypadku mamy ( pokój)..,  który nie jest prostokątny ani kwadratowy(..) BO -  Stojąc przodem na środku, nazwijmy Nas punktem - [x]. - za nami nie ma tej samej przestrzeni/wymiaru.. na rozstawienie sprzętu co z przodu tak, ponieważ z przodu (Okno jest na środku) A pod oknem  mamy komodę ze sprzętem Audio..( A w prawym górnym rogu przymocowaną  kolumnę. ) Za nami mamy piec i szafa która sprawia dokładne i wymiarowe rozstawienie. .  - Dalej będąc w punkcie X po prawej stronie mamy drzwi  (1m) od kolumn i ściany przedniej (dodam że odległość rozstawienia kolumn  od siebie to 70cm, tak Mi odpowiada i gra najlepiej). - Drzwi nie są na środku tylko  jak wspomniane  wyżej  to 1m. Więc Ściana L ma 4.20cm,  a P 2.20cm lub 3.20cm, jeżeli  audio nie było by  w tym miejscu.   -   1m zabiera nam  piec w tylnym prawym rogu, gdzie  zostaje nam  A więc Lewa strona jest  (4.20cm) bez przeszkód a prawa jak wyżej napisane. Na środku na lewej stronie stoi sofa.  . , przednia jak i tylna  ma (3.60cm), ale tutaj  schemat się zmienia, ponieważ (w prawym rogu mamy piec kawflowy) -  a metr dalej dokładnie na środku stoi duża szafa, która barykaduje  drzwi i zostaje nam kącik (1m) w którym leży Tuba/. (Zaznaczę że na środku szafy leży  Głośnik  wyglądający mniej więcej tak  [o O ]. 

PS.(Soundcraft jest na półce  mniej więcej na środku ściany lewej) - +


Czy jest to zrozumiane co napisałem  mniej więcej, czy może mam narysować to w Paint`cie .. =P 

Pozdrawiam.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.01.2022 o 18:37, Chilli napisał:

@Demolka Studio przepraszam, pomimo najszczerszych chęci i bez "śmiszków" nie ogarnąłem tej wersji wizualizacji. Te głośniki podłogowe w "" to legenda do opisu? Co to za głośnik przy "dużej szafie'?

Witam, cześć :107_hand_splayed:

 

(...)

 "nie ogarnąłem tej wersji wizualizacji"  / Co masz na 

 

 

Nie przy tylko na.. 

  `Tonsil  GD 20/20/1 + dwudrożny  Sony.

Pozdrowionka 😎

Dnia 20.12.2021 o 18:22, Karaluch napisał:

:30_no_mouth:ZKO"

 Moim zdaniem trzeba czasami usiąść do czegoś  👍 

Pozdrowionka :107_hand_splayed:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...