Skocz do zawartości

Chyba Miro 84

Uczestnik
 • Zawartość

  3 663
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Chyba Miro 84

 1. Nie jest za późno To pytanie było chyba skierowane do mnie... skoro pod moim cytatem, jednak.... niestety nietrafnie wybrałeś "adresata"
 2. Super podejscie z Twojej strony ze wyrazasz szacunek do osób którzy argumentuja "to i owo" w kulturalny sposób - naprawde doceniam postawę. Pytanie jeszcze do @Rafał S jako założyciela tego tematu.: Czy nie bedziesz mial nic przeciwko, jesli rozmowa bedzie toczyć sie w kierunku ciągłych argumentów i rozważań różnego typu? Czy też może mamy stworzyć sobie osobny temat (by moderator nas nie przepedził) i tam kontynuować a tutaj pozostawić "miejsce" na opisy kabelków?
 3. A to tam jest loudness jeszcze w opcji? O matko i córko.... teraz to juz na pewno bedzie dzwiek "kozacki"
 4. Lepiej nie ryzykować. Ps: zalinkuje do odpowiedniego tematu. Może do tematu o ABX? Może link zaczynający sie od kluczowego wpisu kolegi @Fafniak? To ten powyżej
 5. Mariuszu drogi nasz kolego jesteś teraz Moderatorem, więc zastanawiam się czy nie będzie zbyt dużym nietaktem niezgodzenie sie z Twoim wpisem. Opisałem "TYLKO" jedną propozycję by nie było osob trzecich! Swoją drogą wiedziałem ze to "ruszy" towarzystwem. Podałem rowniez opis pewnej sytuacji z napojami gdzie osoba trzecia "dawała znaki" testujacej.
 6. Kiedyś pewien Gościu mówił ze rozróżnia w 100% "pewne napoje" różnych producentów po smaku. Wiec zrobiony został test. Bardzo dobrze mu wychodziło zgadywanie dopóki nie poproszono drugiego Gościa do opuszczenia pomieszczenia. Wynik "zgaduj zzzgadulala" nagle wypadł conajmniej średnio.
 7. Ważne by w pomieszczeniu nie było osób "trzecich" ktorzy np. W umówiony wczesniej sposób daja znać osobie testujacej "znaki" np. Tupniecie stopą, oczko itp... Telefony rowniez wyłączone/odlozone na bok.
 8. Dobrze ze w koncu wykonałeś ta kalibracje. Jest jakiś punkt "zaczepienia" co dalej
 9. Nie ma jakiś mega różnic ale.... Przypomnę Twój wpis z 1-szej strony. Jesli przeskok z ostrej meczącej góry do takiej w której jest za ciemno i nawet troche brakuje nie jest mega różnica? To nie mam pytań. Mało brakowało a byś się w "kablach poplątał" dzwiekowo Sprawdź sobie czy na słuchawkach słyszysz wszystko ok bez korekcji eq!
 10. A 》lampowy wskaźnik wysterowania《 wewnatrz, tak by przez tą szczelinę było widać samą bańkę lampy by Cię usatysfakcjonował?
 11. A mi sie "wydawało" że nie słyszy tylko jak nie wie "co aktualnie wpięte" w system.... hmm.. chyba źle interpretuje Jego wpisy Czyt. Kolegi @Fafniak.... - żeby była "jasność"
 12. A może to kwestia nagranej płyty? Myślałeś w ten sposób? Jako posiadacz w/w marki stwierdzam że bas jest odpowiedni (nie znika), w zależności od utworu (porownywnania wzgledem zestawu słuchawkowego).
 13. Nie szkodzi. Czy przy użyciu tych słuchawek musisz użyć korektora? Np. Przytłumić srednie i wysokie?
 14. Ach to audio.... raz słychać roznice ale nie mozna tego zobaczyc na wykresie, a innym razem widać na wykresie ale nie słychać. Piękne jest to nasze hobby
 15. Jeśli nie smakuje brokuła to jej nie jem. A nie jak niektórzy próbują lać ja sosem truskawkowym!
 16. Wiesz że tym wpisem, wkroczyłeś na niezbyt gruby lód?
 17. @Fafniak-owi raczej chodziło o możliwy problem rozróżnienia dwóch b.dobrze zestrojonych systemów w różniącej sie od siebie kwocie i porownaniu ich nie wiedzac ktory gra - Tak to odebrałem. Jednak nie potrafie sobie wyobrazić porównania w jednym pomieszczeniu dwóch oddzielnych (pełnych) systemów by zachować te same warunki odsluchu (kolumny rowniez powinny stać w tym samym miejscu a nie obok siebie). A wyobraznie mam całkiem, całkiem...
 18. Ale piszesz o glosniku srednio-niskotonowym czy o wysokotonowce? Bo z wpisu wnioskuje ze jednak o tym drugim Może tak odbierasz dzwiek poprzez wplyw wlasnie wysokotonowki na cały obraz brzmienia.
 19. Moim zdaniem tego typu materiał jest jednym z najlepszych jesli chodzi o poprawne oddanie wokalu.
×
×
 • Utwórz nowe...