Skocz do zawartości

Zestaw do cichego słuchania


Andrzej82

Recommended Posts

Witam, 

Boję się, że zabrzmi to dziwnie, ale szukam sprzętu muzycznego do cichego słuchania głośnej muzyki. Sprzęt będzie używany w biurze około 15m2. Problem w tym że lubię rock, metal (głównie odmiany progresywne), ale nie specjalnie lubię głośnej muzyki, zwłaszcza że zazwyczaj jej słucham przy pracy. Niemniej męczą mnie małe głośniki komputerowe (pewnie nie najgorsze bo nie żałowałem, ale na pewno nie jakieś wybitne). Brakuje mi trochę w dźwięku szczegółów i pewnej przestrzenności... swoją muzyczną kolekcję poszerzam i digitalizuję na kompie i właśnie na nim puszczam muzykę. 

Czy jesteście w stanie polecić "coś" pod taki rodzaj słuchania muzyki?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

2 minuty temu, LBX Systemy Audio napisał:

Witaj @Andrzej82,

W jakim budżecie szukamy? 
Czego oczekujesz od wzmacniacza?
Jakie funkcje powinien posiadać?

Piotr

Początkowo liczyłem na budżet 2,5 k. Ale jeśli się okaże że to za mało, to nie załamię rąk, tylko poczekam i doskładam. To raczej sprzęt na lata a mnie zależy. 

Co do wzmaczniacza, to wyjdzie szydło z worka, ale nie wiem. Zawsze korzystałem z gotowych zestawów (powiedzmy takich trochę lepszych marketowych, technics, yamacha), więc w sumie trudno powiedzieć. Moim głównym założeniem jest aby cały ten sprzęt był sterowalny z poziomu kompa bez dedykowanej kart dźwiękowej. Sterowany to może za duże słowo, po prostu dźwięk by szedł z PCta. 

Nie wiem czy pomogłem, ale było nie było, jestem ignorantem, nie będę udawać:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...