Skocz do zawartości

Zestaw 5.1 do denon 2700 (ok 4 tys. Zł)


JachuV6

Recommended Posts

Witam serdecznie,

Tak jak w tytule, posiadam Denona 2700 i chciałbym dobrać do niego zestaw 5.1.

Przeznaczenie mieszane, po równo do filmów, muzyki czy gier.

Budżet do ok. 4 tyś zł.

Obecnie posiadam głośniki Yamaha ns f160 (plus centralny i tylne z tej serii) oraz sub Yamaha fsw050 i myślę, że przyszedł czas na coś nowego. Ewentualnie jeżeli okaże się, że mój budżet nie pozwoli mi na skok jakościowy chciałbym wymienić centralne plus tylne.

Przejrzałem dużo tematów i chyba najbardziej skłaniam się do zestawu 5.1 polk xt60 albo xt70 - nie wiem tylko czy warto dopłacić

Brałem też pod uwagę Wilsony 7 ale mi odradzono.

Dziękuję z góry za każdą poradę i odpowiedź.

Pozdrawiam Jan

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Tylko idąc takim tokiem rozumowania budżet mogę zwiększać w nieskończoność ;).

Specjalnie kupiłem amplituner z niższej półki aby już mnie nie ciągnęło do takich rzeczy.

Dlatego myślę że 3 -4 tyś. Jest wystarczające, tym bardziej, że niby w gratisie jest teraz mały sub do tych zestawów. Druga kwestia nie wiem na ile cena tych kolumn jest zawyżona przez obecną sytuację w Polsce i na świecie? Czy te sprzęty nie będą już tylko drożeć.

Pytanie tylko czy jest duża różnica między xt60 a xt70. Albo tak jak napisałem, jeżeli nsf160 nie są dużo gorsze, to kupił bym tylko centralny i tylne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, S4Home napisał:

Będą

Wilson Raptor 9 to nie jest zły produkt.

Aczkolwiek nie specjalnie pod Denona 2700

Osobiście wolał bym 70tki

Spora.

Piotr

Ok, w takim razie postanowione. Widzę, że w podpisie masz napisane o rabatach dla forumowiczów. Czy jesteś w stanie zrobić coś z ceną z tego zestawu? https://s4home.pl/zestawy-kolumn-50/polk-audio-monitor-xt70-monitor-xt15-monitor-xt30-psw-10e.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, JachuV6 napisał:

Ok, w takim razie postanowione. Widzę, że w podpisie masz napisane o rabatach dla forumowiczów. Czy jesteś w stanie zrobić coś z ceną z tego zestawu? https://s4home.pl/zestawy-kolumn-50/polk-audio-monitor-xt70-monitor-xt15-monitor-xt30-psw-10e.html

 

19 godzin temu, JachuV6 napisał:

Ewentualnie może złożyć samemu zestaw ale zamiast xt15 pokusić się o xt20 rezygnując z tego subwoofera? Może mój aktualny sub (Yamaha YST-FSW050) wystarczy tylko czy będzie słyszana różnica w 5.1 oto jest pytanie.

Ten Twój sub to taki mocno entry level jest. Jesteś z niego obecnie zadowolony?

Napisz do mnie na PW z numerem telefonu to wycenimy Ci systemy.

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, S4Home napisał:

 

Ten Twój sub to taki mocno entry level jest. Jesteś z niego obecnie zadowolony?

Napisz do mnie na PW z numerem telefonu to wycenimy Ci systemy.

Piotr

Zdecydowałem, że sub dokupie w przyszłości. Chcę kupić komplet z lepszymi głośnikami na tył.

Dostałem ofertę na PW na xt70+xt20+xt30c za 4080 zł. Brać czy jesteś w stanie coś to przebić? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejsce mam. Odnośnie drugiej kwestii zdaję się na ekspertów. Po prostu chcę wybrać mądrze.

Kiedyś kupiłem nową Yamahę rx 3010 za kupę pieniędzy. Obecnie leży popsuta w garażu i nikt nie chce się podjąć jej naprawy. Nigdy więcej nie wydam już takich pieniędzy na sprzęt ;)

Denon 2700 mi wystarczy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...