Skocz do zawartości

parowanie słuchawek z dwóch różnych par tego samego modelu


Recommended Posts

Nie wiem czy zadziała w przypadku tych słuchawek. Zwykle robi się to tak, że zapominasz ( usuwasz ) je w urządzeniach z którymi je używałeś. Następnie przeprowadzasz reset każdej ze słuchawek wg instrukcji. Potem postępujesz jak z nowymi słuchawkami. Niektóre modele słuchawek TWS wymagają wzajemnego łączenia się w stacji je ładującej po otwarciu wieczka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Przypominam że chodzi o słuchawki pochodzących z dwóch par tego samego modelu a nie o słuchawki z tej samej pary.

Zatem takie informacje nie znajdują się w standardowych instrukcjach.

Producent odpisał tak :

"Zapytał/a Pan/Pani, czy możliwe jest sparowanie ze sobą obu działających słuchawek. Niestety nie da się tego zrobić, ponieważ każde urządzenie zostanie sparowane z własnym kompletem."

Tylko tu jest to czego szukam , czyli jak oni parują te słuchawki skoro w jednym koszu produkcyjnym mają L a w drugim P (oddzielnie \Master  i Slawe)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego nie wiem czy zadziała to co napisałem w przypadku tych słuchawek. Są słuchawki TWS które się często rozpakowują i trzeba je potem sparować razem, bo działają jako dwie niezależne pojedynczo. Wtedy jest szansa że sparują się słuchawki z różnych kompletów. Jeśli słuchawki są parowane fabrycznie w nierozłączne komplety, nie będzie to możliwe poza linią produkcyjną.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...